Akrep - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar,

Fransa'nın en çok sevilen (ve en çok satan) cape et d'epee (silahşörlük) çizgi romanlarından Akrep'in ikinci kitabının çevirisi tamamlandı.

Sevgili dostumuz Homeric kapağı hazırladı, gandor08 dostumuzun orijinallerini kullandım.

Keyifli okumalar

Couv_6461.jpg

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Çevirinin akıcılığı ve balonlama kalitesi eserin güzelliğini bir kat daha arttırmış.
Sonsuz teşekkürler.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgilin odenat,
Bizleri her paylaşımınızla çok mutlu ettiğinizi biliniz.İyiki varsınız.Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.Her şey gönlünüzce olsun....

12 Şub 2010
15,006
543,719
Birinci sınıf öykü, kurgu ve senaryosuyla muhteşem bir eser. Özümsenmiş bir tarih, mitoloji, entellektüel birikiminin, macera ruhunun izlerini yansıtıyor...

Çeviri ve balonlama seçimi için sevgili homeric ve odenat dostlarımı yürekten tebrik ve teşekkür ediyorum

Böyle eserleri okuyunca hep olduğu gibi bir kez daha Türk çizgi romanlarıyla kıyas yapmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Bu çapta kurgu ve senaryo yazarlarımızın olmaması, gerçek kültürel düzeyimizin göstergesi...
Yakın gelecekte olması ihtimalini de görmemek daha acı verici

Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık okudum ve çok beğendim ilk kitabıda bir solukta okumuştum.
Sayenizde çok güzel çizgi romanlar okuma imkanı buluyoruz.
Paylaşım için teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Eline sağlık sevgili dostum.
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.
Büyük bir keyfle okunacak paylaşımlar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Önce okuyup öyle yazayım dedim odenat kardeş frankofonda tek isimsiniz gerçekten çok değerli emekleriniz umarım uzun yıllar devam eder.