Ekhö - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar,

Harika çizimlerin ve ilginç karakterlerin bulunduğu Ekhö ikinci kitapla sizlerle.

Kahramanlarımız Fourmille ve Yuri bu sefer iflastan kurtulmak için Paris'e gidiyorlar. Ancak başları beladan kurtulmuyor.

Kasım ayında yayınlanan 3. Kitap da çok yakında çevrilmiş olacak.

Maceramızın ilk kitabına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

İkinci kitap;

Couv_200885.jpg

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Sabah aklıma takıldı acaba devamı gelirmi diye düşünmüştüm akşamın süprizi oldu.
Emeğinize sağlık teşekkürler.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
Çok uzun zaman önce ilk kitabı okumuştum ve çizimleri olsun , hikaye olsun çok beğenmiştim. Devamının çıkacağını aklımdan çıkartmışım bile görünce şaşırdım. Çok teşekkürler :)

12 Şub 2010
15,006
543,719
İlk kitabı okumamıştım. Şimdi ikisini birden okuyabilirim. Biliyorum ki, devamını dört gözle bekleyeceğim.

Teşekkürler sevgili odenat

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Sky Doll'dan sonra Alessandro Barbucci'nin güzelim çizgilerini tekrar görmek ve pırıl pırıl bir Türkçe eşliğinde okumak harika olacak... Teşekkürler Odenat.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sky Doll'dan sonra Alessandro Barbucci'nin güzelim çizgilerini tekrar görmek ve pırıl pırıl bir Türkçe eşliğinde okumak harika olacak... Teşekkürler Odenat.

Gerçekten harika çizimler. 3. kitap Holywood'da geçiyor, bir çizmiş, bir çizmiş ... :)

Bana aynı çizerden tavsiye edeceğiniz kitaplar var mı? Bulursam onları da çevireyim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Gerçekten harika çizimler. 3. kitap Holywood'da geçiyor, bir çizmiş, bir çizmiş ... :)

Bana aynı çizerden tavsiye edeceğiniz kitaplar var mı? Bulursam onları da çevireyim.

Soruyu geç fark ettiğim için kusura bakmayın.
Barbucci'nin seri halinde bir kaç çalışması daha var. Doğrusu Sky Doll dışındaki işlerini eni-konu inceleme şansım olmadı. Özellikle W.I.T.C.H serisi, yanılmıyorsam 10 sayı kadar yayınlanmış, bu da yurt dışında geniş bir okuyucu kitlesi bulunduğunu kanıtlıyor. Seslendiği yaş grubu ve hedef kitlesi açısından forum genelinin ne kadar ilgisini çeker bilmiyorum ama bir göz atmaya değer gibi..

Tüm emekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Hayalini bile göremeyeceğimiz bir çok eser kazandırdınız dilimize. Hepsi de seçkin yayınlardı.

Barbucci'nin çizgileri cazip geldiyse benzer çizgi ekolünden YTHAQ, Sillage gibi eserler de ilginizi çekebilir. Belki ilerde Lanfeust of Troy'a (ki müthiş bir külliyatı var) filan da eliniz değer ve bizi mutluluktan havalara uçurursunuz... :)

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Soruyu geç fark ettiğim için kusura bakmayın.
Barbucci'nin seri halinde bir kaç çalışması daha var. Doğrusu Sky Doll dışındaki işlerini eni-konu inceleme şansım olmadı. Özellikle W.I.T.C.H serisi, yanılmıyorsam 10 sayı kadar yayınlanmış, bu da yurt dışında geniş bir okuyucu kitlesi bulunduğunu kanıtlıyor. Seslendiği yaş grubu ve hedef kitlesi açısından forum genelinin ne kadar ilgisini çeker bilmiyorum ama bir göz atmaya değer gibi..

Tüm emekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Hayalini bile göremeyeceğimiz bir çok eser kazandırdınız dilimize. Hepsi de seçkin yayınlardı.

Barbucci'nin çizgileri cazip geldiyse benzer çizgi ekolünden YTHAQ, Sillage gibi eserler de ilginizi çekebilir. Belki ilerde Lanfeust of Troy'a (ki müthiş bir külliyatı var) filan da eliniz değer ve bizi mutluluktan havalara uçurursunuz... :)

Çok teşekkürler.

Dediğiniz gibi W.I.T.C.H.!i burada okuyan olmaz, keşke bizim kitapevleri çocuklar için bassalar.

Troy'u biliyorum ama bir girsem hayatta çıkamam, tıpkı Orta Dünya gibi ona da ansiklopedi lâzım :)

Ama Sillage'a bir göz attım, gerçekten güzel. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.