Atilla Aşkım - Üçüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar

Daha önce ilk 2 kitabı honeybadger ve oguzoguz arkadaşlarımız tarafından çevrilen Atilla Aşkım'ın 3. kitabı Türkçe'ye çevrilmiştir. Toplam 6 kitaplık serinin kalan 3 kitabını da inşallah sırayla çevireceğim.

Kitapların orijinallerini bizlerle paylaşan sayın Gandor08'e çok teşekkürler.

İlk 2 kitaba aşağıdaki linkte ulaşabilirsiniz ;

http://www.cizgidiyari.com/forum/ho...mon-amour-franck-bonnet-jean-yves-mitton.html

3. kitap ;

ctr4g4mng5k00e3qk.jpg

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
İlginç hikayeleriyle, değerli bir seri.
İlk bölümler çok heyecanlıydı.
Acımasız ve akıllı Atilla :) bu
büyücü ve güzel ve daha akıllı:)
Lupa karşısında ve birlikte...
Neler olacak diye merakla
bekliyordum. İmdadımıza yetişti
Odenat üstadım, eline gönlüne sağlık.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
ilk iki kitabı honeybadger sayesinde okuyup arşivlemiş ve uzun bir süredir devamını bekliyordum, sayende bu dileğime kavuştum,büyük emeklerin adına sonsuz teşekkürler sevgili odenat

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ben de bu seriyi heyecanla bekleyenlerdendim..
Devamını görebilmek büyük keyif..
Çok teşekkürler!..
Largo winch'in devamını istesek ayıp olur mu?..

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Ben de bu seriyi heyecanla bekleyenlerdendim..
Devamını görebilmek büyük keyif..
Çok teşekkürler!..
Largo winch'in devamını istesek ayıp olur mu?..

Largo Winch Türkiye'de yayınlandı sanırım, o yüzden çevirmek sorun teşkil edebilir.

O kadar çok kitap var ki çevirmek gereken : Örneğin Ekhö'nün yeni sayısı yayınlandı geçenlerde, ben daha ikinciyi çeviremedim :)

Hayır Fransızca bilseniz bile okumaya yetişemiyorsunuz. Adamlar yılda 3.600 yeni çizgiroman yayınlıyorlar. İnanılır gibi değil.

ctvd0uvtxa6869ejp.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
İlk on kitabı honeybadger ve oguzoguz dostlarımız çevirmişti.. Sitemizde mevcut, ben yayınlandığından haberdar değilim... Öyleyse doğallıkla çeviri listesinden çıkarmamız gerek..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Largo Winch Türkiye'de yayınlandı sanırım, o yüzden çevirmek sorun teşkil edebilir.

O kadar çok kitap var ki çevirmek gereken : Örneğin Ekhö'nün yeni sayısı yayınlandı geçenlerde, ben daha ikinciyi çeviremedim :)

Hayır Fransızca bilseniz bile okumaya yetişemiyorsunuz. Adamlar yılda 3.600 yeni çizgiroman yayınlıyorlar. İnanılır gibi değil.

ctvd0uvtxa6869ejp.jpg

Buna çoktan razıyım..

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,814
Paylaşımlarını takip etmemek imkansız Odenat, konu seçiminden
titizliğine kadar herşeyi ile muhteşem sunumlar yapıyorsun.
Emeklerine ve paylaşma azmine çok teşekkürler..

ctvd0uvtxa6869ejp.jpg

bunu da beklememek imkansız...

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
Largo Winch Türkiye'de yayınlanmadı dostlar...ama filmleri yüzünden isme aşinalık var...devamı gelirse çok sevineceklerden biride benim...

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Atilla için sevindim. Largo için üzüldüm. Filmlerini izleriz artık. Birde Largo harbiden hem çeviri açısından hem de zaman açısından çok zor bir iş olur kanısındayım. İyi dil bilen biri üstesinden gelebilir ancak.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Paylaşım konularını çok güzel seçiyorsunuz tek kelime ile harikasınız emekleriniz için çok teşekkür ederim