Asgard - Tam Macera - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili Dostlar,

Daha önce yaptığımız anketimizde üçüncü sırayı alan Asgard, Türkçe tam macera olarak ektedir. Kitapların orijinalini bizlerle paylaşan sayın gandor08'e çok teşekkürler.

Bu olağanüstü bir macera. Sadece bir av hikayesi değil, bir dostluk hikayesi bile değil. Bir insanın, doğuştan özürlü bir insanın, kaderine, doğaya, tanrılara karşı koyuşunun hikayesi. Son zamanlarda okuduğum çok az hikaye beni bu kadar etkiledi.

Kitaptaki Viking terimleri için en başta bir açıklama kısmı mevcut.

Umarım siz de bu kitapları benim kadar çok seversiniz.

Couv_151330.jpg

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
Abiciğim ne kadar teşekkür etsek az ama eline koluna yüreğine sağlık. Bu olaganüstü tercüme ve hızlılıkla editleme ve paylaşımların karşısında şapka çıkartıyorum. Çok sağolasın iyiki varsın aramızda. Aman devam kardeşim sen yeterki benden iste bi dünya elimde çevrilecek eser var.

Saygılarımla.

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
726
192
Yine olağanüstü paylaşımlar; sayenizde bu aralar başımızı çizgiromanlardan kaldıramıyoruz ,yakında evde kıyamet kopacak.emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Sevgili odenat'ın paylaşımlarını hayranlıkla takip ediyoruz,çok teşekkürler.

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
572
1,822
Teşekkürler sayın odenat.Bakalım nasıl bir hikayeyle karşı karşıyayız.

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
ellerın dert görmesin odenat dostun gözümün nurusun can kardeşim
koaly gelsın ıyı akşamalr

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili odenat,
Paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum desem inanın yalan olmayacak.Tercüme ve paylaşım hızınız beni hayretler içinde bırakıyor.Bu enerjiyi , bu zamanı ve bu coşkuyu nasıl bulabiliyorsunuz?Size sakıncası yoksa bir soru sormak istiyorum.Siz kaç yaşındasınız? Ben 50 yaşına merdiven dayamış içinde hala çocuk ruhunu muhafaza eden biriyim.İçinizdeki coşkunun hiç dinmemesini dileyerek bende sizden uygun bulursanız;
-Tenebres(Darkness)
-Konungar(Kingdoom)
-Elfes isimli BD leride çeviri ve paylaşım programınız içine almanızı rica ediyorum.Sevgi ve saygılarımla.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
emek verip bizlerle paylaştığın her kitap ve eser için sonsuz teşekkürler sevgili odenat, iyiki varsın,sayende asgard da çoktan arşivdeki yerini aldı bile

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Ralph Meyer'i Facebook'tan takip ediyordum. Çizgilerini beğeniyorum.
Hepsi tamamen kağıt üzerine elde, fırçayla çizilmiş orjinal sayfalar.
Benim için çok nadir bir paylaşım.
Alıp okuma imkanı bulamayacağım bir esere sayenizde ulaştım.
Çok teşekkür ederim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Bunları bize sunduğunuz için bir kere daha candan teşekkür etmek istiyorum. Henüz okuma imkanım olmadı,, ama yakın zamanda okuyacağım inşallah.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Hikaye, işleyiş, anlatım çok keyifli. Ancak hikaye işlenişini bozan mantık hataları var; yem olarak geminin arkasına bağladıkları ayının ve zincirin batmaması, Asgard'ın pipo içmesi gibi...

Diğer yandan düzgün bir çeviri yapmışsınız Sayın Odenat, okurken büyük keyif aldım. Bu keyfi yaşattığınız için teşekkür ederim.