Dampierre - Kitap 1 ve 2 - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Merhabalar,

Bu serinin tüm kitaplarına aşağıdaki linkden ulaşabilirsiniz.

http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/79487-dampierre-tam-macera-turkce.html

Herkese keyifli okumalar.

couv3255wvw.jpg

1793 yılı... Paris devrim ateşiyle yanarken, kasabalarda ve köylerde yaşayanlar açlık, yoksulluk ve zorunlu askere alma sebebiyle patlama noktasına gelmiştir. Dine ve eski krallık yönetimine bağlı olan Vendee eyaleti soyluların yönetiminde ayaklanır. Bu sırada, genç ve hırslı seyis Dampierre ise, zenginlik ve güç hayalleri kurmaktadır.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
O teşekkürler kardeşim eline emeğine bileğine sağlık, Serinin 2 kitabı geldi. Diğerleride gelir. Bakalım Fransız devriminde ne yapmışlar.

Sağolasın, iyi ki varsın. Senin sayende okuyamayacağım bir sürü kitabı okuma şansına sahip olduğum için ne kadar teşekkür etsem azdır.

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
çok güzel çalışmalara imza atıyorsunuz, ilgi ile takip etmekteyim.Nacizane bir isteğim olacak; kitapları aynı başlık altında yayınlamanız bazen sayıları gözden kaçırmamıza neden oluyor her bir sayı için ayrı başlık açılsa yada aynı başlık altında yüklenince son konular bölümünde de yayınlansa çok daha iyi olacağı kanaatindeyim ,emekleriniz ve özveriniz için sonsuz teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Gandor08'in söylediklerine aynen katılıyorum. Belki bin yıl geçse çevirisi yapılmayacak eserleri sayende okuma imkanı buluyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.. Teşekkürler...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Paylaşımlar yağmur gibi geliyor. Ne güzel On serilik bir macera müjdeside ardından geliyor Çok teşekkürler ederim değerli dostum Odenat ellerin dert görmesin

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar
Bu tür çizgi romanlara da ulaşmamızı sağladığı için çizgi roman diyarı (ayrıca) gözümde büyüyor. Çok teşekkürler Odenat.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Sayenizde okuyamayacağımız, ancak yalanarak bakacağımız kitapları kendi dilimizde okuyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
çok güzel çalışmalara imza atıyorsunuz, ilgi ile takip etmekteyim.Nacizane bir isteğim olacak; kitapları aynı başlık altında yayınlamanız bazen sayıları gözden kaçırmamıza neden oluyor her bir sayı için ayrı başlık açılsa yada aynı başlık altında yüklenince son konular bölümünde de yayınlansa çok daha iyi olacağı kanaatindeyim ,emekleriniz ve özveriniz için sonsuz teşekkürler.

Yorumlarınız için teşekkürler. Bu seriyi ikişer kitap olarak yayınlayacağım. Umarım her hafta iki kitap gelecek.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Teşekkürler. Eline sağlık. Pek bilmediğim ama Yves Swolfs bir çalışması. Özellikle Prince de la nuit ve Légende çok beğenmiştim. Sayende bunuda okuma fırsatımız oldu.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,271
3,651
Harikasınız Türkçe formatta göremeyeceğimiz kitapları çeviriyor, balonluyor ve bize sunuyorsunuz ellerinize sağlık :)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Bu güzel eseri ancak şimdi gördüm. Tarihi hikayeleri çok sever ve konusuna bakmadan bile indiririm. Hele dünya tarihine yön veren Fransız devrimi konusunda olunca daha ilgi çekici oluyor. Böyle seçilmiş ve kaliteli paylaşımlarla bizleri sevindirdiğiniz için çok teşekkürler sayın odenat. İyi günler ve çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.