H.G.M.O. - Tam macera - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Herkese merhabalar. Ardarda korsan çizgi romanları çevirdikten sonra, değişiklik olsun diye, yakın gelecekte geçen bir polisiye/bilimkurguya geldi sıra. Orijinal ismi C.O.P.S. olan H.G.M.O. (Halk Güvenliği Merkezi Organizasyonu) Türkçe olarak, tam macera sizinle.

Keyifli okumalar.

C.o.p.s1_26012008_122753.jpg

Yıl 2031. Kaliforniya eyaleti, A.B.D.'de yükselen faşizm dalgasından bunalarak bağımsızlığını ilan etmiştir. Yeni devlet, politik yolsuzluklarla boğuşurken, bir tarafdan da çete savaşlarına sahne olmaktadır. Uyuşturucu satışından tarikat üyelerine, adam kaçırmadan silahlı soygunlara kadar, bir avuç elit polis memuru güvenliği sağlamaya çalışmaktadır.

Son düzenleme:

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Nazlanmadan, sızlanmadan, şart koymadan, elinden geleni, gönlünden kopanı sofraya koyan
"Buyur kardeşim sende payını al" diyen dostumuza selam ve sevgiler.
Atikliği, cömertliği daim olsun. Teşekkürler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,617
hiçbiryerde :)
copst0105.jpg

Şöyle hızlıca bir göz attım.
İstanbul gibi bir kent (diyelim:)), gökdelenler ve varoşlar;
yıl 2031 ama bilimkurgu gibi değil, daha çok
nereye gidiyor olabileceğimizin ipuçları var;
Varlıklılar, bürokratlar, yargı, mafya ve heyecanlı
bir öykü, hepimize adrenalin yüklü dakikalar yaşatacak bu hikaye...
Ellerinize sağlık sevgili Odenat, sade bir teşekkür yetmese de...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Şu an indiriyorum peşpeşe fransızca frankofon çevirileriniz için teşekkürler.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,961
Paylaşımlarını izlemek keyif veriyor, bu tarz korsandan daha hoşuma gitti çok teşekkürler Odenat..

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Teşekkürler Odenat. Şöyle bir flashback yaptım. İlk çizgiroman okuduğum zamanı hatırladım ve düşündüm benden başka çr okuyan varmı etrafta diye. Çizgiroman severler ve çizgidiyarı varmış meğer. Köprünün altından çok sular aktı. Hala çizgi roman okuyorum sen ve senin gibi çizgiroman sevenler sayesinde.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
macerada süper çeviri ve balonlamada süper,eline ve emeğine sağlık sevgili odenat,seni izlemek keyif ve heyecan verici

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Site yöneticilerini şikayet ediyorum! Odenat'ın bu kadar çok paylaşımı varken ona alt forum açmamak biz takipçilerini kızdırıyor!

Şaka bir yana odenat'a bi' başlık açılsa da tüm çalışmalarını bir arada görebilsek. Teşekkürler Odenat.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Sevgili odenat'ın bu balonlamaları mükemmel... Kısa sürede bu noktaya geleceğini biliyordum. Bilmediğim, bilemediğim şey üretme hızın. Yanlış anlaşılmasın şikayetçi değilim. Çok memnunum. Hem bu kalitede hem de hızlı. Daha ne isteyebilirim ki.

Umarım bugün okuyabilirim bu iki sayıyı da.

Teşekkürler, sevgili odenat.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Ne demek, ben tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Hız konusuna gelince, maç izlerken bir tarafdan da çeviri yapıyorum. Dün Galatasaray'ın maçı varken yarım kitap çevirdim mesela. Eh, bugün de Fener'in maçı var :)
Balon temizliği maksimum yarım saat alıyor zaten. Dolayısıyla, kendimi verdim mi, zamanım da varsa kitaplar çevriliyor bir şekilde ....