Elfler - Yirmi Üçüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Umarım herkes sağlıklı ve mutlu bir yaz geçirmiştir.

Elfler serisi 23. kitapla devam ediyor. Ne yazık ki sağlık problemlerim sebebiyle eskisi kadar sık paylaşım yapmam mümkün olmayacak. Yavaş yavaş eski serilere kaldığımız yerlerden devam etmeyi planlıyorum.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_353819.jpg

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Çok geçmiş olsun sevgili odenat. Paylaşım için teşekkür ederim.

wolverine

Yeni Üye
27 Mar 2009
74
237
Rahatsızlığınızı bilmiyordum, umarım sorunsuz atlatmışsınızdır. Çok geçmiş olsun dilerim.

Sayı içinde hele böyle bir durumdan sonrası gerçekten uğraşınız için teşekkür ederim.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Odenat,
Sizi tekrar aramızda görebilmek gerçekten çok güzel.Siz bizlerle birlikte olunda , sağlığınız iyi olsunda, paylaşımlarınız aralıklı olsun, hiç önemli değil.Yeterki siz iyi olun...Sağlık problemleriniz gözlerinizle ilgiliyse elimden geleni yapabilirim,yeterki siz bizleri yalnız bırakmayın.En kısa sürede sağlık sorunlarınızı çözebilmeniz umuduyla.Herşeyin gönlünüzce olması temennisi ile tekrar hoşgeldiniz...

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Üstadımı Diyarda gördüğüme sevindim. Ama Sağlıktan önemli hiçbirşey yok. Geçmiş olsun. Kendinize iyi bakın. Sevgi ve saygılarımla. Çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Başlığı görünce sevinmiştim ama konuyu açınca okuduğumda üzüldüm.
Sevgili odenat umarım tez zamanda sağlığıınıza kavuşursunuz.
Dostlarımızın sağlıklı olması en büyük kazancımız.
Elimizden gelen bir şey olursa lütfen haberdar ediniz, biz çizgi diyarı büyük bir aileyiz.
Sevgi ve selamlarımla tekrar acil şifalar diliyorum.

Tanerr

Kıdemli Üye
21 Eyl 2018
113
419
Verdiğiniz emekler için teşekkür eder.Bir an evvel sağlığınıza kavusmanizı canı gönülden dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Geçmiş olsun Odenat üstadım.
En kısa sürede sağlık problemlerinin
hepsinin üstesinden gelirsiniz umarım.
Burada sizi görmek bizim için büyük
bir moral, biz de sizin çok daha iyi
olmanızı istiyoruz. Müthiş Elf serisinin
yeni sayısı için çok teşekkür ederim
üstadım. Selam, sevgi ve saygılarımla.

cizgiromanasigi

Yeni Üye
2 Ocak 2020
13
26
Hocam çok geçmiş olsun, en kısa zamanda eskisinden daha sağlıklı olmanız dileğiyle.. Paylaşım için de çok teşekkür ederiz, ellerinize kollarınıza yüreğinize sağlık. Sizin paylaşımlarınız her zaman çok özel..

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Paylaşımlarınız için seviniyor, sağlık durumunuz içinse çok üzülüyoruz, kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyor ve geçmiş olsun diyoruz...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Çok çok geçmiş olsun sevgili odenat .
Umarım sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur..
Bu güzel paylaşımlarınız için de ellerinize ve emeklerinize sağlık.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Geçmiş olsun değerli üstadım.Yaşımız ilerledi her gün bir yerden bir şeyler çıkıyor.
Nereye kadar giderse artık sağlığım.
En kısa sürede görüşmek üzere.
Selamlarımla.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Paylaşımlarınızı ve sizi tekrar görmek mutlu ederken sağlık durumunuza üzüldüm... çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

weas

Yeni Üye
21 Kas 2009
28
16
harika bir seri uzun zamandır bu kadar keyifle okuduğum bir seri olmadı. çok teşekkür ederim. umarım sıhhatiniz yerindedir

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
Öncelikle size sağlıklı bir yaşam dilerim, herşeyin başı sağlık, bu durumda bile paylaşım yapabilmeniz başlı başına bir büyüklük bir aşk. teşekkürlerimle sağlıklı günler dilerim

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Vallahi bende merak ediyorum sevgili odenat'ı...
3 Aralık'tan bu yana girmemiş foruma...
Şahsen tanıyanımız varsa lütfen bizi haberdar etsin.

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Umarım sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur, böyle güzel bir paylaşım bizim gibi fantastik edebiyata gönül vermiş herkese ilaç gibi gelecektir.