Ejderkanı - Tamamlanmış Seri - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Son iki kitapla birlikte Ejderkanı serisini bitiriyoruz. Uzun zamandır bu kitapları bulamıyordum, geçen hafta Vito dostumuz bizimle paylaştı. Buradan kendisine çok teşekkür etmek istiyorum. Her ne kadar bir haftada iki kitap çevirmek beni zorlasa da tatile çıkmadan önce serinin tamamlanmasını istedim.

Son iki kitapta Amazon Elflerini kurtarmak için yola çıkan Mac Lir mürettebatının maceraları sona eriyor. Amazon'un derinliklerinde amaçlarına ulaşmak için hem ormanla, hem İspanyollarla hem de büyüyle mücadele edecekler. Bakalım Kaptanları Hannibal Meriadec'in önderliğinde bunu başarabilecekler mi?

Herkese keyifli okumalar.

Önemli not: Her sene olduğu gibi bu yaz da tatil sebebiyle çeviri paylaşamayacağım. Ekim ayında görüşmek üzere.

Couv_345969.jpg

Son düzenleme:

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Gönlünce bir tatil olsun, sayın Odenat. :)

Gediklisi olduğum Elfler, Cüceler, Ork ve Goblinler de tatile girdi öyleyse. :(

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Odenat,
Son 2 albüm için Ejderkanı serisinin 10 albümünüde yeniden okudum.Sizin ne kadar büyük bir iş başardığınızıda tekrar anladım.Siz olmasanız böyle bir seriden, böyle bir kahramandan hiç haberimiz olmayacaktı.Tekrar tekrar size yaptığınız paylaşımlar için teşekkür etmek istiyorum.Gönlüm Büyücüler serisinden de bir albüm görmek isterdi ama sizin canınız sağolsun.Sağsalimen Ekim ayında sizi tekrar aramızda görmek dileğiyle iyi tatiller diliyorum....

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
İyi tatiller, her şey gönlünüzce olsun sevgili odenat.
Ellerinize, kollarınıza sağlık ve çok özletmeyin kendinizi:)

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili odenat elinize sağlık. Bizleri çok az kişinin ana dili dışında okuyabileceği çizgiromanlarla tanıştırdınız ve hatta doyurdunuz. Ne kadar teşekkür etsem azdır, sağ olun.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,090
Dünya
İyi tatiller dilerim sevgili odenat.
Gitmeden önce bizlere bıraktığınız bu güzel hediyeler için de çok teşekkür ederim.

a.lee

Kıdemli Üye
12 Mar 2015
108
218
aman diyelim üstad; çizgi romanlara ara vermek son derdimiz olsun, tatil falan derken sağlığa dikkat lütfen;sapasağlam gidin dönün umarız, bu sezon için de sonsuz teşekkürler...

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
523
Ankara/Batıkent
ÖYLE AYRICALIKLI ÖYLE ŞANSLI BİR TOPLULUĞUZ Kİ BİZ , SİZ VE DİĞER ÜSTADLARIMIZ SAYESİNDE BU HİÇ BOZULMASIN KAYBOLMASIN İSTERİZ.ALLAH SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAĞOLUN VAROLUN .TEKRAR BULUŞANA KADAR SAĞLICAKLA KALIN İYİ TATİLLER SEVGİLİ ODENAT..

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Bu kadar paylaşımdan sonra bir tatil iyi gelecektir :) Siz bizi merak etmeyin Ekim'e kadar idare ederiz. Çok teşekkürler ve iyi tatiller.