Elfler - Yirmi İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Elfler serimiz 22. kitapla birlikte devam ediyor, şimdi sıra Orman Elflerinde. Ama önce Arran serilerini tâkip edenler için bir güncelleme vereyim. Biliyorsunuz, Soleil bu 4 serinin (Elfler, Orklar, Cüceler ve Büyücüler) satış rakamlarından çok memnun, bu yüzden de her sezonu beşer kitap olan Elfleri ve Cüceleri 6 kitaba çıkarmayı planlamışlardı. Hatta o yüzden Kızıl Elfler geldi, Cücelere de 6. bir lonca ekleyeceklerdi. Ancak bu sene yaşanan sıkıntılar yüzünden bu planlar sekteye uğramış, seriler beşer kitapla devam edecek. Bu da benim için iyi oldu, zâten yetişmekte zorluk çekiyorum :D

Bu kitabımızın konusuna gelince; Halkı büyük bir tehdit yüzünden yok olan genç Orman Elfi Laedyss köyünden kaçar ve bu tehdidi yok etmek için Kökler Muhafızı Beloenn'i aramaya başlar. Karakterleri oldukça farklı olan Laedyss ve Beloenn anlaşmazlıklarını bırakıp tüm ormanı tehlikeye atan bu düşmana karşı koymak zorunda kalacaklar.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_350035.jpg

gobalak

Kıdemli Üye
6 Tem 2011
183
271
İstanbul
Teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Günü güzelleştiren bir paylaşım oldu. Kendimi deniz kenarında pikniğe gitmiş gibi hissettim.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler sevgili Odenat.Sizi ve paylaşımlarınızı gerçekten çok özlemiştik.Bu sıkıntılı günlerde ,sıkıntılarımızı bir nebze hafifleten ,bizleri gerçeklerden uzaklaştırıp hayal dünyasına taşıyan bu paylaşımlarınız için size minnettarız.Herşeyin gönlünüzce olması temennisi ile...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Bu sıkıntılı günlerde biz çizgi roman severlerin bir miktar nefes alabilmesini sağlayacak.bu güzel eser için sevgili odenat'a çok teşekkür ediyorum.

Serinin tüm sayıları gibi bunu da keyifle okuyacağım.

wolverine

Yeni Üye
27 Mar 2009
74
237
ingilizcelerini okumama rağmen özellikle çevirinizden mi yoksa kendi dilimden okumaktan mi bilemem ama bir de buradan okumak için takip ettiğim ender çr çevirilerinden.
çok teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yine çizgi romanın güzelliğini gösteren bir kitap, kesinlikle favorilerim arasında...
Teşekkürler sevgili odenat.
Ben yine klasik isteğimi tekrarlayayım, elfler, cüceler, orklar şimdi sıra insanlarda yani büyücülerde...
Vallahi bir örnek de ondan okumak çok muhteşem olur.
İsteyenin bir yüzü kara...
Selam ve sevgiler.

cizgiromanasigi

Yeni Üye
2 Ocak 2020
13
26
özlemişiz seni üstad. Teşekkür ederiz bu güzel paylaşım için. diğer paylaşımlarınızı da özellikle "orklar'ı" hevesle bekliyoruz :DD

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Nice zamandır yoğunluklarım nedeniyle forum sitelerinde bulunamamaktaydım.
Sevgili Odenat'ımızın muhteşem çevirisi ile harikalar diyarına yolculuk yeniden başlıyor.
Değerli çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.
"Çizgi romanda kal - nerede kalırsan kal."

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Gerçekten muhteşem olan bu serileri bizlere kazandıran sevgili Odenat'a teşekkürler ve saygılarımla!...

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,313
Verdiğiniz emeklerin karşılığına kelimeler kifayetsiz kalıyor sevgili odenat.
Çizgi roman sevdalıları adına teşekkür ederim.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Dosyayı bir daha indirip dener misiniz, belki file corrupt olmuştur, bugünlerde Türkiye'de internet çok sorunlu. Ben şimdi indirip denedim, bende sorun olmadı.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Üstadım, bir süredir foruma giremediğimden gecikmelide olsa hoşgeldiniz demek istiyorum. Sizi ve paylaşımlarınızı çok özlemiştik ve gördüğüm kadarıyla bomba gibi Arran Diyarı paylaşımları sıcak sıcak forumda bekliyor. Emeğinize sağlık çok teşekkürler.