Jules Verne ve Uranie Usturlabı - Tamamlanmış Seri - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

İkinci kitapla birlikte Jules Verne ve Uranie Usturlabı serisi sona eriyor. İlk kitapta Jules Verne'i yerin derinliklerine dalarken bırakmıştık, neler bulduğunu bu kitapta göreceğiz.

Herkese keyifli okumalar.

Önemli not: İş yoğunluğum sebebiyle bir süreliğine paylaşımlara ara vermek zorundayım. Bu sürede Sensei dostumuzla birlikte yeni bir havacılık serisine başlayacağız, en azından o seri üstünde yavaş da olsa çalışıyor olacağım. Görüşmek üzere.

Couv_314913.jpg

Son düzenleme:

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,080
İzmir
Sonunda sensei üstatla birlikte döneceksiniz madem...
Bu istenmeyen ayrılık daha çekilir olabilir... Sanırım
güzel bir eser dönüşünüzde bizlerle olacak....
Şimdiden teşekkürler...

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Bu sürede Sensei dostumuzla birlikte yeni bir havacılık serisine başlayacağız, en azından o seri üstünde yavaş da olsa çalışıyor olacağım. Görüşmek üzere.

Sensei üstad ile yeni yapacağınız seride kolay gelsin eminim ortaya süper bir eser çıkacaktır ama sizden ricam o çalışmayı lütfen siz paylaşın, çünkü Sensei üstad o kadar söylememize rica etmemize rağmen ısrarla indirmesi zor linklere yüklüyor, konuyu siz paylaşın ki aynı bu konunuzda olduğu gibi mega linkinde rahatça indirebilelim.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Üstadım okurken sanki 39 ve 40 arasında eksik 2 sayfa var gibi geldi, kontrol etmeniz mümkün müdür?

Sevgili savok, okurken bana da sanki orada bir sayfa eksik var gibi geldi ancak bendeki Fransızca orijinal aynı bu şekilde. Sayfa altlarında numaralar Fransızca orijinalinde de yok, o yüzden kesin bir şey söylemek çok zor. Rar'daki sayfa numaralandırması ise eksik yokmuş gibi yapılmış. Dolayısıyla böyle paylaştım.

Sensei üstad ile yeni yapacağınız seride kolay gelsin eminim ortaya süper bir eser çıkacaktır ama sizden ricam o çalışmayı lütfen siz paylaşın, çünkü Sensei üstad o kadar söylememize rica etmemize rağmen ısrarla indirmesi zor linklere yüklüyor, konuyu siz paylaşın ki aynı bu konunuzda olduğu gibi mega linkinde rahatça indirebilelim.

Enver Bey, sensei dostumuz çalışmanın balonlamasını ve düzenlemesini yapıyor. Ben sadece çeviriyi yapıyorum. Benim gözümde birlikte çalışırken ürettiğimiz eserler ona ait çünkü işin en az yüzde seksenlik kısmı onun üstünde.

Kendisinin o linkleri kullanmasının belli bir sebebi var, şu bir gerçek ki, ben de Fransızca orijinallerin büyük bir kısmını o çeşit linklerden indiriyorum. internetteki paylaşım sitelerinin yüzden 95'i benzer linkler kullanıyor. Mega ve mediafire gibi siteler kısıtlı alanlara sahip olduğundan tercih edilmiyorlar.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Çok teşekkürler sevgili savok, ingilizcesini kontrol etmek aklıma gelmemişti. Kitabı bu iki sayfayı da ilave ederek güncelledim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Kısa sürede ikinci kitabı da hazırlayan
Odenat üstadıma çok teşekkür ederim.
Yoğun çalışma döneminizde kolaylıklar
diliyorum size.

İki kitaplık muhteşem bir maceraydı bu.

Bu cümle ile bir toplum için okumanın