Orklar & Goblinler - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Merhabalar,

Orklar&Goblinler serimiz ikinci kitapla devam ediyor. Bu sefer Myth isimli bir goblinin maceralarıyla devam ediyoruz. Tıpkı ilk kitap gibi bu kitap da çok güzel çizimlere ve eğlenceli bir konuya sahip.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_318718.jpg

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Çok teşekkürler odenat, bu albümü daha önce okumuştum, Türkçe olarak bir kere daha okudum. Çeviri çok güzel olmuş, sürükleyici bir öykü. Elflere göre çok daha eğlenceli bir anlatımı var. Ana karakter bir goblin bile olsa, hemen bağlantı kurabiliyor insan.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
Karakterler çizimler zaten harika da çevirisi de çok önemli o da ayrı konu ama tarz ve üslubunuzun yanında nazsız&kaprissiz , şartsız&koşulsuz paylaşımlarınız takdire şayan üstad. Sadece beğen tuşuna basıp geçmek içim elvermedi. Çok teşekkürler tüm paylaşımlarınız için.

Son düzenleme:

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,090
Dünya
Cixi'nin tadı henüz damağımızdayken ikinci pazar şekeri geldi. :D
Önce biriktirip okuyayım dedim ama dayanamadım yine.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Kesinlikle muhteşem...
Soluk soluğa okunan, heyecanı hiç tükenmeyen bittiğinde nerde bunun devamı dedirten mükemmel bir çizgi roman...
Teşekkürler sevgili odenat.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Merakla beklediğim bir paylaşım, dayanamayıp hemen okudum sürükleyici ve eğlenceli... çok teşekkürler üstadım eline emeğine sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Orklar ve Goblinler anti kahraman öyküleri olarak gidiyor. Bir önceki macerada yazdığım gibi yine esas oğlan zeki, çevik ve ahlaksız. Kitabın girişinde iyi bir yan kesicinin sessiz ve fark edilmez olmasının önemi anlatılırken esas oğlanımız Myth'in tam tersine şöhret isteyen bir tip olduğunu okuyoruz. Kendi maceralarını anlatmayı seviyor. Tabi şöhreti yayılıyor. Zamanla bir efsane haline geliyor, bir Myth (Türkçe karşılığı mit, efsane demek.) oluyor. Güzel bir isim oyunu, aynı hikaye gibi... Beğenerek okudum.

Paylaşımınız için teşekkür ederim.