Erotik Asya Hikayeleri - Tamamlanmış Seri - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Üçüncü kitapla birlikte Erotik Asya Hikayeleri serimiz en azından şimdilik sona eriyor. Bu seride önce Çin, sonra Japonya'yı ziyaret etmiştik. Sıra yüzlerce yıl boyunca zenginliğiyle tüm dünyanın hayallerini süslemiş olan Hindistan'a geldi. Daha önceki iki kitap nasıl o ülkenin sanatçıları tarafından hazırlanmışsa, bu kitabı da Hintli bir stüdyo ve çizer Amit Tayal hazırlamış.

Kamasutra yani "zevkler kitabı" 3. yy.da Hintli bilge Vatsyayana tarafından yazıya dökülmüş binlerce yıllık geçmişi olan yaşam öğütlerini içerir. Ne yazık ki günümüzde kitabın ismi duyulduğunda sadece cinsellik ön plana geliyor, aslında nasıl güzel yaşanacağı, nasıl kendine uygun bir eş bulacağınız, evlilikte mutlu olacağınız ve hatta nasıl eşinizi aldatabileceğiniz ve başkalarının karılarını nasıl baştan çıkarabileceğiniz bile öğütlenmiş :D

Tıpkı öncekilerde olduğu gibi bu çizgi romanda da Hindistan'ı ve kültürünü bize tanıtmak için 3 farklı hikaye bulunuyor. Bunları keyifle okuyacağınızı umuyorum.

Önemli not: Kitapta erotik sahneler olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım :rolleyes:

Couv_304000.jpg

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,636
Teşekkürler odenat, böylece seri de tamamlanmış oldu. Hindistan'ın benim için her zaman gizemli bir yanı olmuştur. İçinde sayısız kültür barındıran bir kocaman diyar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,482
3 ncü kitapla seri tamamlanıyor, tamamlandığına göre banada okuma düşer.

Çok teşekkürler üstadım.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Çok teşekkürler dostum. Elinize sağlık. Güzelliğin çizgi boyutu ve katkılarınız takdir edilesi. Sevgi ve saygılar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Muhteşem bir kitap daha;
uzak doğu kültürü müthiş
zenginlikler barındırıyor.
Bu seri de o anlamda çok
kıymetli bilgiler veriyor.
Harika çalışmalar için çok