Karanlıklar - Tamamlanmış Seri - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,813
Sevgili dostlar,

Beşinci ve son kitapla birlikte Karanlıklar serisi sona eriyor. Bu serinin ilk iki kitabı daha önce forumda yayınlanmıştı. İki kitabı da sayın eledhwyen çevirmiş, balonlamaları sayın filmografi ve sayın baldar yapmış. Kontroller ise sayın Blackbishop tarafından yapılmış. Bu ilk iki kitabı da kolay bulunması için buraya ekliyorum. Sayın Gandor08 ise orijinalleri paylaşmıştı. Hepsine çok teşekkürler.

Beşinci kitapta yaratıklar Ti-Harnog kalesine doğru yola çıkmıştır. Kaledekiler umutsuz bir savunmaya hazırlanırken, Kirgrad rahibesi ağını örmekte. Bakalım, Nuruu'lu İoen, Prenses Tifenn ve dostları kurtulmayı başarabilecekler mi? Bu arada hem kapak, hem de kitabın çizimlerine bayıldım.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_346610.jpg

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,648
Sevgili odenat, çok teşekkürler. Sayenizde bu tamamlanmış seriyi bir kerede indirip okuyabilieceğim. Sonraki çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,704
Tam seri, tam macera, mükemmelin üstünde. Teşekkürler, Odenat.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler ,sevgili Odenat. Karanlıklar seriside sona erdi.Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Herşeyin gönlünüzce olması temennisi ile..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Değerli insan saygıdeğer Odenat'a çok teşekkür ederim.
Mükemmel bir çalışma ve son nokta.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,506
Çok sağ olun. Tüm siz saygıdeğer arkadaşlarımız sayesinde eksiksiz bir macera okumuş olacağız.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
İnanılmaz çizimleri ve fantastik hikayesi ile efsane bir seriyi daha tamamlayarak bizlere sunan ODENAT kardeşimize sonsuz sevgi ve sağlık dilekleriyle teşekkür ederiz!...

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Böylelikle güzel bir seri daha tamamlanmış oldu, hemen bir çay koyup eserin tadını çıkarayım. Sayenizde keyif yapıyoruz üstat :), çok teşekkürler emeklerinize... bu arada Orkları da çok beğendim, devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar çok teşekkürler.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,813
Böylelikle güzel bir seri daha tamamlanmış oldu, hemen bir çay koyup eserin tadını çıkarayım. Sayenizde keyif yapıyoruz üstat :), çok teşekkürler emeklerinize... bu arada Orkları da çok beğendim, devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar çok teşekkürler.

Önce Cüceler'in 14. kitabını paylaşacağım. Bu arada güzel bir haber, sonunda Elfler'in 25. kitabı ve Büyücüler serisi de elime geçti. Dolayısıyla yakında Elfler'in 5. sezonunu yayınlamaya başlıyacağım :D

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Odenat,
MAGES (BÜYÜCÜLER)serisini merakla bekliyorum.Elfleride çok özledik.Orkların ise tadı damağımızda kaldı.Allah size güç versin ,bizi sizden mahrum etmesin.İyiki varsınız....

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Gerçekten harika.
Sevgili Odenat kardeşim çok teşekkürler.Ellerine emeklerine sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,611
İzmir
Serinin kapakları ve çizimleri gerçekten çok güzeldi. Lakin hikayesi bende 2x + 1 = y denklemi gibi bir tad bıraktı. O kadar çok bilinmeyen, havada kalan, sonuca erdirilmeyen konu kaldı ki kafamdaki soru işaretleri bitmedi. Sanki bir ara devam ederiz diye düşünülerek hikayenin bir kısmı havada bırakılmış gibi düşünüyorum.

Genel itibariyle beğenerek okudum. Tabi çeviri de fevkalade olunca...

Teşekkürler odenat.

comfort

Yeni Üye
10 Kas 2012
108
151
Sevgili üstat, ben orkları da çok beğendiğimden dem vurarken siz çok daha müthiş haberlerle dönüş yaptınız. Cüceler, Elfler ve Büyücüler... sanırım orkları biraz daha bekleyebilirim :d

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Hepsi olsun, aynı anda olsun,...

Odenat üstadın hakkını nasıl öderiz bilmem.

Bize böyle harika eserleri kazandırdığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.