Erotik Asya Hikayeleri - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar,

Erotik asya hikayeleri serimizin ikinci kitabında söz vermiş olduğum gibi Japonya'dayız. İlk kitap nasıl Çin sanatının ve kültürünün esintilerini taşıyorsa, ikinci kitap da Japon esintilerini taşıyor. Doğrusunu isterseniz, ben bu kitabın hikayelerini ve çizimlerini ilk kitaptan da çok sevdim.

Bu kitabın en ilginç tarafı, yazar, çizer ve editörünün rumuz kullanmaları ve kim olduklarının gizli olması. Kitabın editörünün uzakdoğu sevdalısı bir Fransız devlet adamı olduğu, ayrıca Batı'daki en büyük "Uzakdoğu Erotik Sanat" koleksiyonuna sahip olduğu söyleniyor.Hangi hikayelerin kitaba konulacağını bizzât kendisi seçmiş ve kitabın son halini onaylamış. Benim aklıma hemen Sarkozy geldi nedense :D

Kitabın konusuna gelecek olursak : Bir tüccarın elinde bulunan altın kimonoyu üç kurtizan (kibar fahişe) satın almak istemektedir. Aralarında seçim yapamayan tüccar şuna karar verir: Her akşam birini evinde ziyaret edecek ve geldiği eyaletin en güzel fantastik hikayesini anlatmasını isteyecektir. En güzel hikayeyi anlatan kadın altın kimonoya sahip olacaktır. Bakalım bu üç hikaye neler ve hangi kurtizan altın kimonoya sahip olacak.

Önemli Not: Herhalde kitabın erotik olduğunu tekrar belirtmeme gerek yok :D

Bir sonraki kitapta Hindistan'a uzanacağız. Herkese keyifli okumalar,

Couv_304001.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Pazar sürprizleri peşi sıra geliyor, çizgi romanseverler bayram ediyor...
Bunu da hemen derhal ivedilikle okunacaklar sırasına ekledim.
Sağol sevgili odenat...

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
SEVGİLİ ODENAT ,
BU PAYAŞIMINIZ VE ŞİMDİYE KADAR YAPTIĞINIZ HER PAYLAŞIM İÇİN SONSUZ TEŞEKÜRLER....İYİKİ VARSINIZ....

Gaston

Çeviri & Balonlama
27 Haz 2019
148
4,684
Çok teşekkürler odenat. Japonya'yı her zaman Çin'e tercih etmişimdir ama her ülkenin gizemi bir başka. Hindistan'ı da merakla bekliyorum!

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Ben de önceki kitaba göre daha çok sevdim bunu. Bir sonrakini de merakla bekliyorum.
Emeğiniz ve ünik paylaşımlarınız için çok teşekkürler sevgili Odenat.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,105
Emekleri ve sunumlarından dolayı ODENAT arkadaşımıza teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dilerim..