Rüya - Birinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Sevgili dostlar,

Bu pazar yeni okuduğum ve çok hoşuma giden bir kitap paylaşıyorum. Siz de benim gibi occult, gizemli, erotik hikayelerden hoşlanıyorsanız, sizin de hoşunuza gidecektir. Kitap cehennem ve şeytan simgeleriyle dolu. Konu bana biraz da olsa Şeytanın Avukatı filmini hatırlattı.

Yaşlı kurt Jean Dufaux harika bir senaryo yazmış. March'ın çizgileri ise çok gerçekçi. Kendisi zâten genelde Batman ve Justice League çiziyor.

Bildiğiniz gibi Amerikan medyası sürekli yeni starlar yaratır, çünkü bu starlarla beslenir. Her yıl ülkenin her yerinden, ve hatta Avrupa'yla, Avustralya'dan gelen binlerce genç ün ve para rüyalarının peşine düşerler ve sadece bir-iki tanesi bunu başarır. Kalanların ise posaları çıkar ve hayatları mahvolur. Peki acaba bu sistemin arkasında bilinmedik, kötücül bir güç mü var?

Herkese keyifli okumalar,

Önemli Not: Kitapta çok sayıda erotik sahne yer almakta. Uyarırım.

Couv_319804.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Bu haftasonu biribirinden güzel çizgi romanlarla buluştuk...
Ama işte bu benim tarzım diyebileceğim mükemmel bir çizgi roman.
Bugün bir arkadaş odenat çevirilerine teşekkür etmiş,
hakkaten ne kadar kaliteli, değişik ve asla okuma olanağı bulmayacağımız çizgi romanla tanıştırmışsınız üstat bizleri.
Gerçek anlamda iyi ki varsınız
Teşekkürler saygılar.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Şeytanın Avukatı filmini ben de seyretmiştim.
Güzel bir hikayeydi, bu kitabında güzel olduğunu zannediyorum.
Sevgili dostumun zevkine güveniyorum.
Teşekkürler odenat.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Değerli Odenat, yeni kitap için teşekkürler.
Korsan kitaplarınızın müdavimiyim. Keşke bu tarzdaki eserler çok olsada hepsini sayenizde okusak.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Çizgileir olsun, suluboya tarzı renklendirmesi olsun harika ve buna bir de sizin harika çeviriniz eklenmiş ve müthiş bir eser ortaya çıkmış. Çok teşekkür ederim.

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
524
Ankara/Batıkent
ÜSTADIM CİN SERİSİNIN TADI DAMAĞIMIZDA KALMIŞTI.ORADA DA DOĞAÜSTÜ GÜÇLER,GİZEM,EROTİZM VARDI VE ÇOK MÜTHİŞ ÇİZGİLER VARDI.AYNI LEZZETİ ALACAĞIMIZI SANIYORUM.ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK TEŞEKKÜRLER..

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Değerli Odenat, yeni kitap için teşekkürler.
Korsan kitaplarınızın müdavimiyim. Keşke bu tarzdaki eserler çok olsada hepsini sayenizde okusak.

Sevgili dostum, ben de korsan kitaplarını çok seviyorum. Biliyorum, bu aralar o tarz kitaplar çeviremedim, hep araya başka seriler girdi. Yeni bir korsan serisine başlayacaktım, o bile bekliyor. Haftada bir kitap yayınlamak bile inanın çok güç ve zaman alıcı. İnşallah yakında başlayabilirim.

Beğenilerini ileten tüm dostlara teşekkürler.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Sevgili dostum, ben de korsan kitaplarını çok seviyorum. Biliyorum, bu aralar o tarz kitaplar çeviremedim, hep araya başka seriler girdi. Yeni bir korsan serisine başlayacaktım, o bile bekliyor. Haftada bir kitap yayınlamak bile inanın çok güç ve zaman alıcı. İnşallah yakında başlayabilirim.

Beğenilerini ileten tüm dostlara teşekkürler.

Çeviri sizden, balonlama benden olsun, üstadım. Her zaman yardımcı olurum bu tarz güzel eserlerde.