Elfler - Yirminci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Yirminci kitapla birlikte Elfler serisinin dördüncü sezonunu tamamlamış oluyoruz. Bu sefer sıra kara elflerde.

On beşinci kitapta kara elf Gaw'yn ve insan sevgilisi Dyfeline'in gûllardan ve peşlerindeki eski ustası Varh'yn'den kaçışını okumuştuk. Şimdi okyanusu geçip doğunun geniş topraklarında ortadan kaybolmuşlardır. Ancak Gaw'yn'in her kara elf gibi bir canavara dönüşmemek için Thnen çiçeği özü bulması gerekmektedir.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_315554.jpg

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Çok teşekkür ederim sayenizde Elfçe öğrenmeden elflerin dünyasında dolaşabiliyoruz. Çok teşekkür ederim.

a.lee

Kıdemli Üye
12 Mar 2015
108
218
Üstad yeni sezonda da okuma hızımızı aşıp 1-2 sayı önde.. şaşkınlık-sevinç ve saygıyla..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok değerli bir seri.Merakla takip ettiğim bir çalışma.Emekleri için Odenat üstadımıza çok teşekkür ederim saygılarımla.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Üstad yeni sezonda da okuma hızımızı aşıp 1-2 sayı önde.. şaşkınlık-sevinç ve saygıyla..

Biraz sezon arası vereceğiz, sevgili dostum. Fransa'da Elflerin en son 22. kitabı yayınlandı.Sizler bu sezonu okumayı tamamlarken ben de başka seriler üzerinde çalışırım. Alix Senatör, Insiders ve Gloria victis ile devam edeceğiz.

Beğenilerini ileten tüm arkadaşlara teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu bölümü daha çok beğendim.
Bir kaç kez daha okurum.
Yeni haberlerle keyifli bir odenat sezonu geçireceğimiz belli..
Teşekkürler.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
müthişsiniz beyefendi.şu soğuk kış günlerinde içimiz ısınıyor teşekkürler
asimreis izmir 1951

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Bu bölümü ben de çok beğendim. Hikaye, çizgiler, atmosfer harikuladeydi. Yüzsüzlük yapıp kalan iki bölümü de kenarda beklerim :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Biraz sezon arası vereceğiz, sevgili dostum. Fransa'da Elflerin en son 22. kitabı yayınlandı.Sizler bu sezonu okumayı tamamlarken ben de başka seriler üzerinde çalışırım. Alix Senatör, Insiders ve Gloria victis ile devam edeceğiz.

Beğenilerini ileten tüm arkadaşlara teşekkürler.

Seri o kadar heyecanlı bir yerde bitti ki yeni sezonu çok merak ediyorum.
Bir yanda Beyaz Elf'lerin adasında uyanan şerler; bir yanda sevgilisi ve doğmamış bebeği öldüğü için öfkeden deliye dönmüş Kara Elf Gaw'yn... Gerçekten çok güzel kurgulanmış hikayeler. Umarım devamını okuruz.

Bütün çalışmalarınız için teşekkür ederim.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Kelimeler kifayetsiz kaldığı için Allah ne muradınız varsa versin diyorum.. Sağ olun, var olun...

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Burada ne kadar güzel çizgi-romanlar varmış.
Daha yeni keşfedecek olan bir acemiyim bu seriler için.
Ama şimdiden teşekkürler,
harika bir seçim olduğu belli.
Artık takipteyim.