Alix Senatör - Yedinci kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Sevgili dostlar,

Alix Senatör serisi 7. kitapla devam ediyor. Bu kitapla birlikte 2. sezon sona eriyor. 8. kitap Fransa'da bu ay yayınlanacak.

Roma, İsa'dan önce 12 yılı. İmparator Augustus ve eşi İmparatoriçe Livia arasındaki gizli mücadele devam etmektedir. Alix ve oğlu Kefren ise bu oyunda basit bir piyondurlar. Düşmanlarının ellerine düşmüş ve ölümü beklemektedirler. Ancak dostları hem onları kurtarmak, hem de lânetli Kibele heykelini bulmaya çalışmaktalar.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_332515.jpg

Son düzenleme:

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Çok teşekkürler sevgili Odenat.Paylaşımlarınız muhteşem.İyiki varsınız.Sizden Tenebres isimli (sanırım anlamı karanlık) soleil yayıncılıktan halihazırda 5.albümü yayınlanan seriyide paylaşacaklarınız arasına eklemenizi rica edebilir miyim? Ayrıca Dragonblood serisinide unutmadığınızı ümit ediyorum...Sevgilerimle...

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Haftalardır beklediğim geldi. Sanırım bundan sonra yeni serilere geçeceksiniz. Sizi ve sensei ile birlikte paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Çok teşekkürler sevgili Odenat.Paylaşımlarınız muhteşem.İyiki varsınız.Sizden Tenebres isimli (sanırım anlamı karanlık) soleil yayıncılıktan halihazırda 5.albümü yayınlanan seriyide paylaşacaklarınız arasına eklemenizi rica edebilir miyim? Ayrıca Dragonblood serisinide unutmadığınızı ümit ediyorum...Sevgilerimle...

Merhabalar, Ejderkanı serisinin son 2 kitabı elimde yok, internette de hiçbir yerde rastlamadım. Tenebres serisini gördüm ama okumadım, ileride çevirebilirim.

Tâkip ettiğim serilerdeki eksikleri hemen hemen tamamladım, Elfler ve Cüceleri saymıyorum, onlar çok uzun seriler. Dolayısıyla pek yakında güzel bir Roma serisine başlayacağız, hemen ardından da bir korsan serisi gelecek.

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
524
Ankara/Batıkent
Üstad Roma demişken,Roma Kartalları herhalde yarım kaldı Marini yüzünden.O konuyla ilgili bir gelişme varmı acaba.Birde Akrep var tabiki.Ellerinize sağlık Roma serileri gerçekten çok güzel ve sürükleyici Murena yıda çok beğeniyordum.Teşekkürler iyi çalışmalar.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Üstad Roma demişken,Roma Kartalları herhalde yarım kaldı Marini yüzünden.O konuyla ilgili bir gelişme varmı acaba.Birde Akrep var tabiki.Ellerinize sağlık Roma serileri gerçekten çok güzel ve sürükleyici Murena yıda çok beğeniyordum.Teşekkürler iyi çalışmalar.

Ne yazık ki Roma Kartalları muhtemelen 2020'yi bekleyecek çünkü Marini yeni kitabını Eylül'de duyurdu. Bir bakın bakalım, tanıyabilecek misiniz ;

Bao0JG.jpg

Evet, Akrep 12. kitapla devam ediyor, seri devam etse bile Marini'nin Akrep'i çizmeyi bırakacağı söyleniyor.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Kibele denilince haliyle Anadolu menşeili matriarkal sistemin egemen olduğu döneme ilişkin ana tanrıça aklımıza geliyor.Kibele değişime uğrayarak Kabe'deki putların arasına bile karışmıştır.
Mitolojiden tarihe kadar geniş bir perspektifte çok değerli sayıları bizlere kazandıran sevgili Odenat üstadımıza çok teşekkür ederim.