Elfler - On altıncı Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Sevgili dostlar,

On altıncı kitapla birlikte Elfler serisinin dördüncü sezonu başlıyor. Genelde sezon başlangıçları yavaş olur ama bu sefer öyle değil. Kan, gözyaşı, intikam ve ihanet dolu bir sezon başlangıcı bizi bekliyor.

Arran toprakları için sürdürülen büyük savaşın son perdesinin oynanma zamanı geldi. Bir tarafda elfler, insanlar, cüceler ve hatta orklar, diğer tarafda ise ölüm büyücüsü Lah'saa'nın yenilmez gûl ordusu. Arran yaşayanların mı olacak, yoksa ölülerin mi? On beş kitap boyunca tanıdığımız tüm kahramanlar bu son kitapta Arran'ın geleceği için savaşacaklar.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_294403.jpg

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Kararlılık, özveri, çizgi roman sevgisi ile dolu arkadaşımız kış serilerine hazır görünüyor. Silahlar çekildi, kitaplar patladı. Teşekkürler, Odenat.:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili odenat kardeşim emeğin ve paylaştığın için çok teşekkürler ederim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çok teşekkür ederim üstadım.Ben toptancı bir yaklaşımla perakendeci bir okuyucu olarak hepsinin yeniden okuma kararı aldım.Okunmaya doyulmayan çok muhteşem bir seri.
Sizlere katkılarınız için çok teşekkür ederim.
Siz olmasaydınız bu kitapların ülkemizde yayınlanmasını çok beklerdik ancak yinede bir sonuca ulaşamazdık.
Çeviri bu anlamda o kadar önemli ki.
Çizgi roman platformları olmasaydı internette bu çeviriler olmasaydı kesin bir çılgınlık yapardım.(Sisler Bulvarına atıfla.)
Selamlarımla üstadım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Yine muhteşem...
Bir çizgi roman ancak bu kadar güzel olabilir...
Teşekkürler sevgili odenat...
İyi ki varsın.

Sevgili savok, haftaya sizin çok beğendiğiniz cüceler serisinin 10. kitabını paylaşacağım inşallah. Asıl siz bir de onu okuyun, müthiş bir hikaye ve çizimler. Okurken kendimi Arran'da hissettim. :)

Beğenilerini ileten tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
merakla beklediğimiz sezon başladı.sonsuz teşekkürlerimi sunarım.elinize sağlık
asimreis izmir 1951

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Şehir dışında olduğum döneme denk gelmiş.
Yeni sezon başlangıcını kaçırmışım.
Teşekkürler dostum.