Cüceler - Sekizinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Merhaba arkadaşlar,

Cüceler serisinin sekizinci kitabıyla birlikteyiz. Bu kitap da güzel çizimlere ve Hollywood filmlerini andıran bir konuya sahip. Kitabın kahramanı Sriza ilerde Elfler serisinde de karşımıza çıkacak. Ayrıca bu kitap daha önce çevirdiğim Cüceler serisinin 3. kitabıyla bağlantılı.

Tapınak loncasının en güçlü şeytan çıkarıcılarından birisi olan Sriza, dağların arasındaki bir vadide yaşamaktadır. Ancak kışın gelmesiyle birlikte kendisinin ve çevredeki cücelerin kar yağışı yüzünden dış dünyayla bağları kopar. Geçmişinden gelen bir düşman ise hepsini tehdit etmektedir.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_308029.jpg

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
Şu ara devam eden en favori iki serimden birisi bu "Cüceler". Tabii ki diğeri de Elfler. Diyar sizinle daha bir güzel sevgili Odenat. Ellerinize, gözlerinize sağlık.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Sevgili Odenat çok beğenerek takip ettiğimiz olağanüstü güzel çizgi romanları bizlere hediye etti.
Kendisine çok teşekkür ederim.
Saygı ve hürmetlerimle.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Başlayınca asla okumayı bırakamıyorum.
Her kareye, her ayrıntıya dönüp tekrar bakıyorum.
Bazı balonları bir kez daha okuyorum.
Ve her cüce öyküsünde aynı tadı alıyorum.
Muhteşem.
Olağanüstü.
Sağ olunuz odenat.
Saygılarımla.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Çizgi roman sanatının zirve noktasıdır bence cüceler ve elfler.
Sayın odenat sayesinde çoğu yayınevinin başaramayacağı titizlikte Türkçelerini okuyabilmek gerçekten çok büyük bir ayrıcalık bizler için.

Ellerinize sağlık, çok teşekkürler..

Not: Bu arada orjinal sayıları ararken dikkatimi çekti aynı yayınevi gördüğüm kadarıyla üçüncü bir seri olan 'leri de yayınyamaya başlamış. Acaba sevgili odenat bunları da çeviri listesine alacak mıdır diye merak etmedim değil :) :)

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829

Not: Bu arada orjinal sayıları ararken dikkatimi çekti aynı yayınevi gördüğüm kadarıyla üçüncü bir seri olan 'leri de yayınyamaya başlamış. Acaba sevgili odenat bunları da çeviri listesine alacak mıdır diye merak etmedim değil :) :)

Merhabalar, beğenileriniz için teşekkürler.

Bahsettiğiniz Druid'ler, Elfler&Cüceler ile aynı dünyada geçmiyor, tümüyle farklı bir seri. İlk kitabı yıllar önce okudum, çok sevmemiştim. Şu anda o seriye başlayamam çünkü çok yoğunum.

Ancak Elfler ve Cüceler ile aynı dünyada geçen 3. bir seri daha var; . İşte o seriye başlamayı planlıyorum. Ancak öncesinde şu anda devam eden serilerin eksik sayılarını tamamlamam gerek ve başlayacağım öncelikli bir seri daha var; .

Haftaya inşallah Barataria Korsanları'nın 10. kitabını yayınlayacağım.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Merhabalar, beğenileriniz için teşekkürler.

Bahsettiğiniz Druid'ler, Elfler&Cüceler ile aynı dünyada geçmiyor, tümüyle farklı bir seri. İlk kitabı yıllar önce okudum, çok sevmemiştim. Şu anda o seriye başlayamam çünkü çok yoğunum.

Ancak Elfler ve Cüceler ile aynı dünyada geçen 3. bir seri daha var; . İşte o seriye başlamayı planlıyorum. Ancak öncesinde şu anda devam eden serilerin eksik sayılarını tamamlamam gerek ve başlayacağım öncelikli bir seri daha var; .

Haftaya inşallah Barataria Korsanları'nın 10. kitabını yayınlayacağım.

Muhteşem bir haber bu. Orclar ve Goblinler daha güzel geldi kulağıma; druidlere göre..
Şimdiden çok teşekkürler yaptığınız ve yapacağınız tüm çeviriler için.

Son düzenleme: