Elfler - On birinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar,

Elfler serimizin 3. sezonu başlıyor. Bu sezon geçen sezonlardan daha fazla savaş ve büyü dolu. Ayrıca sadece elfler değil, insanlar, cüceler ve orklar da hikayeye katılacaklar.

Lah'saa ve gûl ordusunun istilası başladı. Tüm kuzeyi ele geçiren gûl'lar güney topraklarına yürüyorlar. Onları durdurmak için Mavi Elf'ler ve insan müttefikleri bir tuzak hazırlıyorlar. O güne kadar asla fethedilememiş olan Kastennroc kalesinin önünde Arran topraklarının kaderini belirleyecek olan büyük bir çarpışma yaşanacak.

Herkese keyifli okumalar.

Couv_253768.jpg

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkürler sevgili odenat.Yine yaptınız yapacağınızı.Bizlere güzel bir haftasonu hediyesi verdiniz.İnanınız haftasonlarını dört gözle bekler hale geldik sayenizde.Her şey için, tüm paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler....

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
En sevdiğim tarzlardan birisi Fantastik hikayeler...
Elfler, cüceler, kılıç ve büyü öyküleri.
Beğenerek okuyorum.
Teşekkür ederim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
3. sezonda kadro kalabalık. Zevkle okuyacağım. Teşekkürler, Odenat.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Sayenizde bizde büyüyü sevmeye başladık dostum.
Umarım büyücülerden birine denk gelmeyiz.
Gelirsekte artık senin adını vereceğiz.:)

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
ucuncu sezonu heyecanla bekliyordum.bizleri yari yolda birakmayacagini biliyordum
hawaii den selamlar.
asimreis izmir 1951

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
çok teşekkürler üstadım...
muhteşem çalışmalarını keyifle okumaya devam ediyorum...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yaşasın elfler döndü...
Arkadaş ben bu seriye elfi, cücesi, orku, insanı
bayılıyorum...
Teşekkürler üstadım.
Gelsin üçüncü sezon...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Spoiler vermek istemem ama beni mutsuz eden bir kitap oldu, devamını tez isterim.

Sevgili dostum, başka seriler de var, hepsi sırayla gelecek inşallah. Ama öncelik Murena'da, şu anda onu hazırlıyorum. Ardından Barataria Korsanları ve Cüceler var, Orklar var, Alix Senatör var, Ekhö var, çok kalabalık liste :d

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum, başka seriler de var, hepsi sırayla gelecek inşallah. Ama öncelik Murena'da, şu anda onu hazırlıyorum. Ardından Barataria Korsanları ve Cüceler var, Orklar var, Alix Senatör var, Ekhö var, çok kalabalık liste :d

Haklısın...
Muhteşem bir liste...
Hepsi birbirinden güzel.
Hatta cüceler aslında benim en sevdiğim seri...
Ama bu sayıdaki mutsuzluktan bir an önce kurtulmak istedim...
Biraz şımarıkça ama işte kitabı bitirince yaşadığım duygu hali öyleydi...
Çok hızlı okuduğum için çizgi romanları çoğu zaman dönüp en az iki üç defa daha okurum, bu sefer içimden gelmiyor...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara

Bu paylaşım için övgüler yağdıracakken gelecek paylaşımların haberi beni mest etti. Bileğinize, yüreğinize kuvvet. :Z

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
523
Ankara/Batıkent
Üstadım ellerine sağlık,Murena yı zaten bekliyorum,Alix i İngilizce okudum 6. sayıda.Ben asıl Akrep le Roma kartallarını bekliyorum dört gözle.Sanki biraz daha var gibi dimi üstad.Sağlık olsun sen geldinya onlarda gelir inşallah..

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Üstadım ellerine sağlık,Murena yı zaten bekliyorum,Alix i İngilizce okudum 6. sayıda.Ben asıl Akrep le Roma kartallarını bekliyorum dört gözle.Sanki biraz daha var gibi dimi üstad.Sağlık olsun sen geldinya onlarda gelir inşallah..

Ne yazık ki Marini şu anda Akrep ve Roma Kartalları'nın çizmiyor, yeni Batman üzerinde çalışıyor. Benim okuduğum kadarıyla Roma Kartalları 2019'a kalmış durumda, Akrep ise Marini senarist Desberg ile kavga ettiği için tümüyle havada kalmış durumda. Akrep'i yeni bir çizerin devralacağı söyleniyor.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bu değerli çalışmalar için çok teşekkür ederim.
Ellerinize emeklerinize sağlık.
Saygılarımla.