Elfler - İkinci Sezon - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Merhabalar,

Elfler serisinin onuncu kitabıyla birlikte ikinci sezonu bitiriyoruz. Sırada benim favorim kara elfler var. Bu kitabın hem çizim tekniği hem de konusu çok hoşuma gitti. Kara elflerin "kara" mizahına ise bayıldım. Doğrusu hangi elf halkından olmak istersiniz diye sorsanız, sonları kötü de olsa, kara elf olmak isterdim. :D

Onuncu kitap, beşinci kitapta bıraktığımız yerde başlıyor. Eğitimini tamamlayan Gaw'yn ilk cinayet kontratını yerine getirmek için Scarande'ye gelmiştir. Ancak görür ki, eğitimi onu bu koca şehirdeki yaşama, tehlikelere ve kadınlara hiç de hazırlamamıştır. Kontratını yerine getirmek için eğitimindeki eksikliğini zekası ve uyum yeteneğiyle tamamlamak zorundadır.

Önemli not; Sevgili dostlar, her sene olduğu gibi, bu yaz da yurtdışında olacağım. Cumartesi öğleden sonra Los Angeles'a uçuyorum. Temmuz da ise Fransa'ya geçeceğim. İnternete cep telefonundan bağlandığım için hem foruma neredeyse hiç giremeyeceğim, hem de çevirilere ara vereceğiz. Allah izin verirse Ekim başında dönmüş olacağım. Tekrar görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

Couv_241063.jpg

a.lee

Kıdemli Üye
12 Mar 2015
108
218
Odenat paylaşımları olmadan nasıl geçecek bakalım koskoca yaz.. teşekkürler ve iyi tatiller üstad.

voyagerman

Kıdemli Üye
5 Eki 2016
191
524
Ankara/Batıkent
Bütün bu çeviriler için çok teşekkürler üstadım.Su gibi gidip su gibi gelin.Ha sakın oralara yerleşmeye falan kalmayın tamammı.Şaka bir yana iyi yolculuklar iyi tatiller.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,430
üstadım iyi tatiller...
sizi özlemek bile güzel...
Allah hayırlısıyla dönmenizi nasip etsin...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Hayırlı yolculuklar dilerim dostum.
İşlerini en iyi şekilde bitirmen dileğiyle.
Paylaşım için teşekkür ederim.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Hayırlı yolculuklar, iyi tatiller.
Tüm emekleriniz için her daim çok teşekkürler.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
iyi yolculuklar sayın arkadaşım,çok keyif aldığım cüceler ve elfler serileri için
sonsuz teşekkürlerimi kabul edin.dönüşünüzü hasretle beliyeceğim
asimreis izmir-1951

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,521
Ankara
İyi yolculuklar sevgili Odenat. Sağlıkla git, gel. Paylaştığın seriler zaten dizi film lezzetinde; varsayalımki sen de sezon finali yaptın :D

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
yeni tanıdım yani kapsamlı bir şekilde sen neymişsin be odenat ben çok geç kalmışım meğerse takdir ve teşekkür için bu kadar emek ve çalışmayı okumam zaten senelerce sürer çok nadide eserler öyleki niye bizimde yok diye hayıflanmamak elde değil ki oda konumuz değil çok teşekkürler eline sağlık emeğine saygı özlemle paylaşımlarını bekleyeceğim

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili Odenat,
Nerelerdesiniz? Gözlerimiz yollarda kaldı.Sizi çok özledik.Ne zaman yeni paylaşımlarınızla aramıza katılacaksınız.En kısa sürede sizi aramızda görmek ümidi ile......