Elfler - Sekizinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Merhabalar,

Elfler serisinin sekizinci kitabındayız. Seriyi takip eden arkadaşlar sıranın Beyaz Elflerde olduğunu biliyorlardır. Bu macera 3. kitabın devamı, çizimler ve senaryo benim hoşuma gitti. Özellikle goblinler çok sevimliler, genelde fantastik edebiyatta goblinler kötü yaratıklar, orkların ufak olanları gibi tanıtırlar. Ama Arran dünyasında goblinler ve hatta orklar bile çok daha karmaşık yaratıklar.

Beyaz Elf adalarının yağmalanmasından beri uzun süre geçmiştir. Fall ve ejderhası "Son Gölge" yalnız başlarına doğayı insanlardan korumaya çalışmaktadırlar. Ancak yaptıkları bâzılarının hoşuna gitmeyecek ve peşlerine insanlar ve orklardan oluşan büyük bir avcı grubu düşecektir.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_225582.jpg

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Çok teşekkürler Odenat , emekleriniz için çok teşekkürler... Sanırım Fransa'da cücelerin son albümü çıktı.Acaba elinize geçebildimi?

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Muhteşem bir öykü daha...
Olağanüstü bir macera...
Çok keyifle okudum.
Bir kaç kez daha okurum.
Sevgili odenat pazar keyfimi kat be kat artıran bu armağan için çok teşekkürler.
Saygılar.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,634
Pazar neşesi geldi çok teşekkürler. Cüceler ve Elfler son dönemde en severek okuduğum seri oldu.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Böyle güzel uzun soluklu kitapları bizlere çabucak gönderiyorsun. Hep ilklere imza atıyorsun. Yüzlerce, binlerce kitap. Teşekkürler, Odenat kardeş.:)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sayın odenat tek başınıza büyük bir yayınevi gibisiniz.
Size ne kadar teşekkür etsek bu emekleriniz için az kalır.
Ellerinize sağlık, teşekkürler..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,512
Hazırlanması çok emek isteyen bir seriyi bu kadar çabuk bizimle buluşturmanızdan dolayı size ne kadar teşekkür etsek az. Sağolun.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
İlk öykünü beni çok etkiledi.
Fall'ın trajedisi ve insanları açgözlülüğü...
Seriyi çok beğendim.
Yeni sayı için teşekkür ederim.

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkürler odenat

çizgiler çok güzel.
keyif ile okuyacağım

keşke
ihtiyarların okuyabilecegi(ekranın içine girmeden)boyutta olsa
böylede güzel

selamlar

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Çok teşekkürler Odenat , emekleriniz için çok teşekkürler... Sanırım Fransa'da cücelerin son albümü çıktı.Acaba elinize geçebildimi?

Merhabalar, cücelerin son kitabını alıp okudum, müthişti :) Bittiğinde sinirden masayı yumrukladım, konu beni o kadar etkiledi yani.

Yalnız son kitap çizgi romandan, resimli romana geçiş yapmış, daha önce çevirdiğim kitapların hepsinden çok yazı içeriyor. Ayrıca bol miktarda terim kullanılmış, ekonomik ve politik konulara girilmiş, dolayısıyla hâlâ üzerinde çalışmaktayım. Bir sorun çıkmazsa haftasonuna bitirmeye çalışacağım.

keşke
ihtiyarların okuyabilecegi(ekranın içine girmeden)boyutta olsa

Merhabalar, aslına bakarsanız en uygun büyüklükteki fontu kullandım, daha büyük fontla yazılar balonlara dokunacak. Benim 20 inch monitörümde hem yazılar, hem de resimler kocaman gözüküyor. Siz acaba tablette mi okuyorsunuz? Aslında tableti bir PC'ye ya da TV'ye bağlamanız halinde çok daha rahat okuyabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,431
muhteşemsiniz üstadım...
harikalar yaratmaya devam ediyorsunuz...
çok teşekkürler...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Son zamanlarda okuduğun en güzel kitap.
Goblinlerin tüm sevimlilklerinin yanında cesaretlerii de övgüye değer.
Teşekkürler sevgili Odenat üstadım. Her zamanki gibi müthişsiniz.