Eva Medusa - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar,

Eva Medusa serisi ikinci kitabıyla bizlerle. İspanyol bayan çizer Ana Mirales tarafından çizilen bu seri bize fantastik bir hikayeyi erotizmi de katarak anlatıyor. Hatta bu bölümde işin içine biraz komedi de karışmış. Farklı karakterler, din adamları, zengin cüceler ve fahişelerle Ana Mirales 20. yüzyıl başındaki Brezilya'yı bize getiriyor.

İlk kitabımız Eva Medusa'nın buharlı gemiyle Belem'e doğru yola çıkmasıyla bitmişti. Ancak kahramanımız buharlı gemide de rahat durmayacak, önüne çıkan erkeklerle takılmaya devam edecek. Tabii koca Amazon nehrinin ortasındaki bir gemide bu durumun tehlikelere yol açmaması mümkün değil. Öte taraftan, Gonzalo, Manaus'da kendine Eva'yı unutturacak bir kadın aramaktadır.

Uyarı: Kitapta açık sahneler yer almakta. 18 yaşın altındakilere tavsiye edilmez.

evamedusa02.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Sevgili dostlar,

Farklı karakterler, din adamları, zengin cüceler ve fahişelerle Ana Mirales 20. yüzyıl başındaki Brezilya'yı bize getiriyor.

İlk kitabımız Eva Medusa'nın buharlı gemiyle Belem'e doğru yola çıkmasıyla bitmişti. Ancak kahramanımız buharlı gemide de rahat durmayacak, önüne çıkan erkeklerle takılmaya devam edecek. Tabii koca Amazon nehrinin ortasındaki bir gemide bu durumun tehlikelere yol açmaması mümkün değil. Öte taraftan, Gonzalo, Manaus'da kendine Eva'yı unutturacak bir kadın aramaktadır.

Uyarı: Kitapta açık sahneler yer almakta. 18 yaşın altındakilere tavsiye edilmez.

Zengin cüce ve fahişe kısmı bana Game Of Thrones'u hatırlattı.
11824104.gif

Tanıtım ilgi çekici.
Teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Vurucu, insanı rahatsız edici aynı zamanda bir o kadar da içine alan çok güzel bir çizgi roman...
Her karesini keyifle okudum.
Bir sonrakini de merakla bekliyorum...
Teşekkürler odenat..

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828

Zengin cüce ve fahişe kısmı bana Game Of Thrones'u hatırlattı.

Ayrıca ensest ve aile içi cinayet de mevcut, ancak Game of Thrones'un yanına yaklaşamaz bile :)

Gene de 75. sayfada cüce Damian'ın nasıl zengin olmaya karar verdiğini, ailesinin onu cüce olarak aşağılamasından ötürü, intikam almak için muhteşem bir hayat yaşamaya karar verdiğini okumak çok etkileyici. Zâten size kötülük eden birinden alacağınız en güzel intikam da mutlu yaşamaya devam etmek değil midir?

Son düzenleme:

selim çetin

Kıdemli Üye
28 Ocak 2010
174
266
Böyle bir çizgi romanı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. Sabırsızlıkla devamını bekliyoruz.