Elfler - Üçüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Merhabalar,

Elfler serisinin üçüncü kitabının çevirisi tamamlandı. Her kitapta yeni bir elf halkını tanımaya devam ediyoruz. Ayrıca bu ilk sezonda tanıdığımız kahramanlar ilerideki kitaplarda tekrar karşımıza çıkacaklar.

Beyaz elfler diğer elflerden ve insanlardan uzakta yaşamaktadırlar. Kendilerini dünyanın muhafızları olarak görüp, yok olmakta olan şeyleri korumaktadırlar; nâdir kitaplar, sanat eserleri, hatta soyu tükenmekte olan hayvanlar. O yüzden de insan topraklarında bir beyaz ejderha ortaya çıktığında, onu yakalayıp ülkelerine getirmek için en iyi iki izcilerini gönderirler. Beyaz elf ve beyaz ejderha.... Av başlamıştır.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_192960.jpg

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
Sabahın ilk güzelliği. Kahvaltı sonrası okuyacağım. ZEvkle takip ediyorum, harika bir seri. Teşekkürler.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Çok çok teşekkürler sayın odenat.
Cüceler ve Elfler son dönemlerde çıkan en kaliteli grafik romanlardan ve sayenizde bunları anadilimizde okuyabiliyoruz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
İşte elflerde de cücelerin bana yaşattığı hüznü ve öfkeyi görmeye başladım.
Gittikçe mükemmelleşen bir güzellik bu.
Çok büyük bir ayrıcalığı sayende yaşayabiliyorum sevgili odenat.
Çok teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Sayın odenat ülkemizde böyle serilerin çıkmasına ihtimal vermiyorum.Hele bu kalite de çıkmasına hiç ihtimal vermiyorum.O yüzden bu çok özel emekleriniz ayrı değerli benim açımdan galiba 14 sayılık bir maraton olacak ki frankofon sever olarak zevkle içinde olacağım,saygılar odenat.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Harika düşünülmüş bir fantastik evren tanıtım biçimi.
Her sayıda farklı kabileler üzerinden genel haritayı tanıtıp sonrasında genel üzerinden hareket edecekler sanırım.
Elfler, cüceler... diğer ırklar.

Teşekkürler.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Çok çok teşekkürler sayın Odenat.
Cüceler ve Elfler son dönemlerde çıkan en kaliteli grafik romanlardan ve sayenizde bunları anadilimizde okuyabiliyoruz.... LOBADOR kardeşimizin bu yorumuna aynen katılıyor ve kardeşim seni çok, çok tebrik ediyorum... Mutlu ve sağlıklı yaşa...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Her seri bize farklı tatlar, farklı heyecanlar sunuyor.
Odenat imzalı eserler sıcak sıcak okunmalı.
Teşekkürler değerli dostum.:)

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sayın odenat ülkemizde böyle serilerin çıkmasına ihtimal vermiyorum.Hele bu kalite de çıkmasına hiç ihtimal vermiyorum.O yüzden bu çok özel emekleriniz ayrı değerli benim açımdan galiba 14 sayılık bir maraton olacak ki frankofon sever olarak zevkle içinde olacağım,saygılar odenat.

Şu ana kadar 16 kitap yayınlandı. Elimde hepsi var, yavaş yavaş çevrilecekler. Şu anda serinin her kitabında farklı farklı hikayeler oluyoruz ama 2. sezondan itibaren işler karışacak. Kış geliyor :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Dün akşam Murena'yı bitirdim. Sırada tamamlanmış seriler var. Sonra da buraya geleceğim :)
Teşekkürler üstadım. Keyifle takipteyim...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Özenli, kaliteli ve istikrarlı çalışmalarınızın takipçisiyim sevgili Odenat.
Çok teşekkürler. İyi ki varsınız...

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Sevgili Odenat eline sağlık. Çok teşekkür ederiz.
Elfleri sayende Türkçe olarak okuyup takip edebiliyoruz.
Ayrıntılı bilgiler için de ayrıca teşekkürler.
Fantastik bir alemde zevkli bir okuma yolculuğu olacak.
Zira çizimlerini yabancı dilde görmüştüm ve hoşuma gitmişti.
Güzel çevirin ile verdiğin tüm emekler için gönülden teşekkürler.