Elfler - İkinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Merhabalar,

Elfler serisinin ikinci kitabının çevirisi tamamlandı. Bu serinin her kitabı farkli bir elf halkı hakkında, ayrıca farklı çizer ve senaristlere sahip. İlk sezon birbirinden bağımsız hikayelere sahip olsa da, giderek konuların bütünleştiğini göreceksiniz. Bu arada serinin 16. kitabı geçen hafta çıktı ve gerçekten mükemmeldi.

İkinci kitabımız orman elfleri hakkında. Orman elfleri dünyadan kopuk olarak yaşamakta ve bağımsızlıklarıyla kutsal mekanlarını kıskançlıkla korumaktadırlar. Topraklarına giren herkes onlar için bir avdır. Ancak Ork paralı askerlerin saldırısına uğrayan Eysine şehrinin prensesi Llali onlardan yardım istemeye geldiğinde, farklı grupların çıkarları işin içine karışacaktır.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_186259.jpg

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,635
haftasonu güzelliği, çok teşekkürler. Cüceler gibi Elfler de harika. Sağol.
Okuyup bitirdim. İnsanın içini acıtan bir öykü. Tekrar Teşekkürler.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Yine çok güzeldi...
Her şeyiyle olağanüstü...
Ne denilebilir başka...
Çok teşekkürler sevgili odenat...
İyi ki aramızdasın.
Saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Frankofon çizgi seri seçimleriniz gerçekten olağanüstü güzel ve bu seriyi de zevkle takip edip arşivliyeceğim sayın odenat.Çok sağol.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Muhteşem.. İkinci sayıyı bu kadar hızlı beklemiyordum. Çok teşekkürler sevgili odenat.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Elfler çok uzun süreceği için bir hafta Elfler, bir hafta başka bir çizgi roman çevirisi paylaşacağım. Ardarda sırf elfleri çevirirsem beni bayma imkanı yüksek gözüküyor. :)

Önümüzdeki hafta Shi Xiu serisi tamamlanacak. Beğenilerini ileten tüm arkadaşlara teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Bu kadar çok yorum ve teşekkür mesajı paylaşımın güzelliğini zaten ortaya koyuyor.
Emekleriniz için ve de paylaşımınız için naçizane ben de teşekkürlerimi iletiyorum.
Saygılarımla Sayın "odenat"...

52308R.gif

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
müthişsiniz,şükranlarımı sunarım.çizgiler ve konu çok güzel.bizleri şımartıyorsunuz
bundan güç alarak,cücelerin bir kaç kitabı kalmıştı,acaba onlarıda okuyabilecekmiyiz sevgi ve saygılar.
asimreis izmir 1951

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
İndireli bir aydan çok olmasına rağmen bugün okumak nasip oldu.
Muhteşem bir maceraydı gerçekten. Mükemmel hikaye, çizimler ve odenat çevirisi. Tadı damağımda kaldı gerçekten. Tekrar tekrar okunacak bir arşiv oluşuyor, çok teşekkürler sayın odenat.