Succubus - Yedinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Merhabalar,

Yedinci kitapla birlikte Succubus serisinde Fransa'ya yetiştik. İleride yeni kitaplar yayınlandıkça çevirmeye devam edeceğim.

Bu kitap 1766 yılında Paris'te geçiyor. Genç Diamante öldürülen ablasının cenazesinde onun aslında tanıdığından çok daha farklı bir kişi, efsanevi Lilith'in kızları tarikatının üyesi olduğunu öğrenir. Kâtil ünlü Sade markisinin çevresinden bir kişidir. Diamante kendini tüm ahlak değerlerine aykırı kişiliğiyle tanınan ünlü marki ve Succubus'ların da karıştığı tehlikeli bir oyunun içinde bulur.

Not: Bu kitap da serinin diğer kitapları gibi çıplak sahneler içeriyor. Uyarırım.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_265910.jpg

Son düzenleme:

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Kapağı ve içeriğiyle etkileyici
frankofonlarla çizgisever
insanları mutlu etmeye devam ediyorsunuz.
Teşekkürler odenat...​

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Her zamanki gibi mükemmel.
Teşekkürler.
Not: 5. kitabın son sayfası eksik mi?

Evet, ne yazık ki tüm aramama rağmen o sayfayı internette bulamadım. 3. kitaptan sonrasının İngilizceleri de mevcut değil. İleride bu sayfa ortaya çıkarsa onu da ekleyeceğim.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Succubus serisinin bence en güzel bölümü.
Sadizme ismini veren Markinin fesefesini anlaşılır bir sadelikle anlatıyor.
Odenat için övgü sözleri hep yetersiz kalıyor.
Gönlümüzde ve frankofon çizgi romanında adı altın harflerle kazınmış olan dostumuza şükranlarımı sunuyorum.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Sevgili ODENAT! bu kaliteli seri ve mükemmel seçimin için seni bir kez daha kutlar, emeklerin ve sunumundan dolayı da çok teşekkür ederim...

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
ilginç ve sürükleyici bir dizi çizimler harika başarılı çalışmalarınız bize büyük
keyif veriyor.elinize sağlık dostum.saygılar ve selamlari
asimreis izmir -1951