Succubus - Altıncı Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Serinin altıncı kitabıyla birlikteyiz. Dışardaki yarım metre karın beni eve hapsetmesinden istifade ederek yoğun bir çizgi roman çeviri çalışmasına giriştim :)

Cidalia Lizbon'dan yola çıkarak 1706 yılının yazında Makao'ya gelir. Şehir Portekizli sömürgeciler ve ve 60 yıl önce Çin'i ele geçiren Mançu idareciler tarafından ortaklaşa yönetilmektedir. Bu yozlaşmış ve karmaşa içindeki şehirde Cidalia, Xue Dan ile tanışır. Her ikisinin de yerine getirmesi gereken bir görevi vardır.

Herkese keyifli okumalar.

Couv_256095.jpg

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Odenat,
Kışın bu sert geçen günlerinde ,içimizin yine coşku ve heyecanla dolmasına vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler.Yeni paylaşımınız için , bizler için uğraşıp bizleri mutlu ettiğiniz için size birkez daha teşekkürlerimi iletmeyi bir borç biliyorum.Sağlıcakla kalınız.....

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yine keyifle okudum...
Succubuslar ilginç bir örgüt...
Tabi nasıl bildim bunu odenat sayesinde...
Şu kar biraz daha kalkmasın bari...
Teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,906
ordu-turkey
Succubus öyle bir seri ki bir kez tadını aldın mı bırakmak çoook zor.Zaten odenat üstadın hangi emeği öyle değil ki,sağolun odenat.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Ellerinize sağlık, Sayın odenat.

Bu çizgi romanı hiç görmemiştim. Kapağı gerçekten albenili görünüyor. Çok teşekkür ediyor ve hemen indirmeye başlıyorum...

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Çok teşekkürler muhtemelen çeviri olmazsa hiç okuyamayacağımız eserler sayenizde okuma şansı bulduk.Emeklerinize sağlık.Ne desek az.Saygı ve hürmetlerimle.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Bir şarkının sözlerini değiştirerek seslenelim o zaman... Karlar Düşer... Düşer, düşmez Ç.R toplarım... Hep ODENAT'ın ismini anarım... Çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,638
Odenat ustanın hediye torbasından Succubus 6. bölüme geldi. Succubus dünyasına iyice nüfuz ettik. Bu sayıda Succubus'a benzer bir örgütle işbirliği olanağı mı doğacak yoksa sürprizle neticelenecek bir gelişme mi göreceğiz bilmiyorum. Gelecek bölümleri beklemek lazım.
Odenat ustanın heybesini takip edelim:)