Cüceler - Dördüncü Kitap - Türkçe

Cüceler - Dördüncü Kitap - Türkçe

odenat

Like Tree145Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13.Kasım.2016, 17:49   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

odenat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 952418
•Rep Seviyesi :
odenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond repute
Standart Cüceler - Dördüncü Kitap - Türkçe
Merhabalar,

Cüceler serisinin yeni kitabıyla birlikteyiz. Gene müthiş bir macera, harika çizimler ve Oscarlık bir senaryo. Cüceler, sadece keyif almaya değil, düşünmeye ve hüzünlenmeye de sevk eden bir seri. Ve bu kitap adeta kalbinizi göğsünüzden koparıyor, çekiçle dövüyor ve yeniden göğsünüze yerleştiriyor.

Hiçbir kanuni hakları olmayan "göçebeler" Cüce toplumunun en alt sınıfını oluşturmakta. Sürekli aşağılanan, taş ev inşa etmeye ve hatta para bulundurmaya bile hakkı olmayan bu sınıf, hayatta kalmak için toprağı işlemeye mahkum edilmiş. Ama onların da herkes gibi hayalleri, arzuları ve aileleri mevcut. Ve ordudan sürgün edilmiş, tüm haklarını yitirmiş genç bir general, bu topluluğun yaşadığı zulme en yakından tanıklık edecek.

Herkese keyifli okumalar,

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

odenat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 17:59   #2
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Yine muhteşem.
Yine bir solukta okudum.
Üstad gerçekten iyi ki aramızdasın.
Bir kaç kez daha okurum, yine de doyamam.
Teşekkürler, saygılar.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 18:24   #3
Süper Üye

mustibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 3888
•Rep Seviyesi :
mustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond reputemustibey has a reputation beyond repute
Macera devam ediyor, bize de okuyup keyif almak düşüyor. Elinize/emeğinize sağlık.
mustibey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 18:32   #4
Yeni Üye

drgavsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 4547
•Rep Seviyesi :
drgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond reputedrgavsever has a reputation beyond repute
İnanın sayın Odenat, pazar günlerini iple çekiyorum. Yeni paylasıminız ne olacak diye. Bugünde bu düşüncelerle nerede sayın Odenatın yeni paylaşımı derken Cüceler albümünün 4.sayısını görünce çok mutlu oldum.Çok teşekkür ediyorum.Sizden fransada 19. Albümüne erişmiş olan ve cücelere benzeyen Elves albümlerinide kış sezonu paylaşım planlarınızın kapsamı içine alırsanız çok sevineceğim .Herşeyin gönlünüzce olması temennisi ile.Sağlıcakla kalınız.....
drgavsever isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 19:22   #5
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hggurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 310888
•Rep Seviyesi :
hggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond repute
Doğrusu 4. kitabı ben de heyecanla beklemekteydim.
Bu harika seri alışkanlık yarattı bende...
Şu an iniyor...
Ellerinize sağlık üstat; İyi ki varsınız...
hggurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 19:27   #6
Süper Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Yokluğunda aranan üstad farkı kapatmaya başladı.Emekleriniz için teşekkürler.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 21:54   #7
Onursal Üye

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262669
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Bende önce okudum ve şunu tekrar yazayım sayın odenat çok özel ve kıymetli bir insansınız bunu bu çeviriler için değil seçim ve beğenileriniz için yazıyorum.4.sayıyı çoook merakla bekliyorum.Saygılar.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 22:24   #8
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1222482
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Hepsi şaheser seçimler.
Keyifle takip ediyoruz üstat.
Çizimler beni geciktirmedn oku diyor.
Teşekkürler, sağolun.
Alt 13.Kasım.2016, 23:12   #9
Yasaklı Üye

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 70185
•Rep Seviyesi :
Nejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond reputeNejat has a reputation beyond repute
Dört bölümü de beğenerek okudum. En çok hangi bölümü sevdin diye sorarsanız cevap veremem çünkü hepsinden ayrı bir keyif aldım. Emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
Nejat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Kasım.2016, 23:19   #10
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 718251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Teşekkür ederim değerli arkadaşım,
Beğenerek takip ediyorum.
profesör, yeryüzü ve Motion bunu beğendi.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil