Succubus - Dördüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Merhabalar,

Kitaplar elimde olmadığı için Succubus serisini çevirmeye uzun zamandır ara vermiştik. Halbuki en çok hiti de bu seri alıyor :D Serinin tümü nihayet elime geçti ve onları da çevirip eklemeye başlıyorum.

Bu bölümde Roma'dayız. Lilith'in Kızları tarikatı tarafından İmparator Claudius'un yatağına sokulan Messalina imparatoriçe konumuna yükselmiştir. Ama giderek daha kontrol edilemez haline gelmesi ve saraydaki komplolar her geçen gün tarikatı daha zor duruma sokmaktadır.

Herkese keyifli okumalar,

Not; Seride çıplaklık ön planda. Dolayısıyla dikkatli okunması tavsiye edilir :)

Couv_213116.jpg

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Birşey dikkatimi çekti, 1. bölüm 72 mb, 2. bölüm 144 mb, 3. bölüm 99 mb iken 4. bölüm 18 mb, Bölümler arası mb olarak boyut farkları neden bu kadar fazla ve değişken oluyor bu normal bir durum mu?

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Helen güzelini de mükemmel çizmişler. Bu kitap zevkle okunur. MB FARKLILIKLARINA GELİNCE CEP TELEFONLARI İÇİN DEĞİŞİK SIKIŞTIRMA FORMATLARI GELİŞTİ. BELKİ DE ONDANDIR.

Son düzenleme:

tborekci1

Yeni Üye
9 Mar 2013
18
11
Merhaba, Emeğiniz için teşekkürler. 2. Sayının linki farklı ve exe çıkıyor karşımıza . Bu sayıyı ( 2 ) mediafire da bulma şansımız var mı ?
İyi çalışmalar ve güzel günler olsun

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Her bir karesi tablo gibi, çizerler gerçekten çok kaliteli bir iş çıkarmiş.
Çeviri ise alıştığımız Odenat kalitesinde.
Serilere can veren Odenat dostuma sonsuz teşekkürler.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Birşey dikkatimi çekti, 1. bölüm 72 mb, 2. bölüm 144 mb, 3. bölüm 99 mb iken 4. bölüm 18 mb, Bölümler arası mb olarak boyut farkları neden bu kadar fazla ve değişken oluyor bu normal bir durum mu?

İlk 3 kitabın orijinalleri daha yüksek çözünürlükte (örneğin ilk kitap 300 DPI). 4. kitap ise 72 DPI çözünürlüğe sahip. Görüntü kalitesi kötü olmadığı bence bir sorun teşkil etmiyor. Zaten orijinalleri de 2 yıldır arıyorum ve daha yüksek çözünürlükte bulabileceğimin garantisi yok. O yüzden seriyi tamamlayacağım.

Merhaba, Emeğiniz için teşekkürler. 2. Sayının linki farklı ve exe çıkıyor karşımıza . Bu sayıyı ( 2 ) mediafire da bulma şansımız var mı ?
İyi çalışmalar ve güzel günler olsun

Yanlış linke tıklıyorsunuz, exe'yi indirmeyin. İkinci sayıyı indirmek için, sayfanın en altında "dosya indir" var, oraya tıklayacaksınız. Önce reklam sayfası açılıyor, ikinci kere tıkladığınızda indirmeye başlıyor.

Ne yazık ki mediafire'da kısıtlı yerim var, o yüzden oraya alamıyorum.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
İlk 3 kitabın orijinalleri daha yüksek çözünürlükte (örneğin ilk kitap 300 DPI). 4. kitap ise 72 DPI çözünürlüğe sahip. Görüntü kalitesi kötü olmadığı bence bir sorun teşkil etmiyor. Zaten orijinalleri de 2 yıldır arıyorum ve daha yüksek çözünürlükte bulabileceğimin garantisi yok. O yüzden seriyi tamamlayacağım.

Yanlış linke tıklıyorsunuz, exe'yi indirmeyin. İkinci sayıyı indirmek için, sayfanın en altında "dosya indir" var, oraya tıklayacaksınız. Önce reklam sayfası açılıyor, ikinci kere tıkladığınızda indirmeye başlıyor.

Ne yazık ki mediafire'da kısıtlı yerim var, o yüzden oraya alamıyorum.

Bilgilendirme için teşekkürler.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,542
Sevgili Odenat,
Yine harika bir eser ve yine güzel bir çeviri.
Emekleriniz için teşekkür ederim dostum.