Ejderkanı - Sekizinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Valizlerinizi toplayın, sevgili kaptanımız Hannibal Meriadec ile uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Güzel Brötonya'nın kıyılarını bırakıp Güney Amerika ormanlarında bir yıl sürecek bir maceraya atılmak için seçildiniz. Göreviniz orada yaşayan elfleri kurtarmak, filomuzda Fransa'nın en yeni gemileri var, kaptanlarımız ve mürettebat üyeleri ise acımasız korsanlardan oluşuyor.

Ne dersiniz, reddedilemeyecek bir teklif değil mi? O zaman kemerlerinizi bağlayın, Ejderkanı 2. sezonu tüm hızıyla başlıyor.

Uyarı; Bu sezon çok kanlı ve kara büyülerle dolu. Midesi zayıf olan uzak dursun :)

Herkese keyifli okumalar.

http://www.cizgidiyari.com/forum/odenat/101434-ejderkani-birinci-sezon-turkce.html

Couv_224007.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Bir çizgi romandan çok çizgili bir kiataba benziyor. Konuşma balonları oldukça uzun içeriklere sahip ve her türlü ayrıntı anlatılıyor.
Çizgi roman çevirisinden çok kitap çevirisi gibi, bunun yanında tablo gibi kareler de işin bir başka yönü..
Ama asıl önemlisi sevgili odenat'ın bize bu kitapları çevirip paylaşması.
Kendi adıma benim asla okuma şansı bulamayacağım bu olağanüstü değerli güzel kitaplar için yürekten teşekkürler.
Saygılarımla.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Bu serinin 1.sezonunu kaçırmışım...2.sezonu paylaşınca keşfedebildim sevgili odenat...İnanılmaz güzel çizimleri ve olaylara tam hakim çevirisiyle muhteşem bir hikaye,bu tarz kitapları mumla arasak bulamayız o yüzden böyle kitapların benim için arşiv değeri çok yüksek...Teşekkür ederim verdiğin emekler için.