Ejderkanı - Beşinci Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Merhabalar,

Ejderkanı serisinin beşinci kitabı hazır. Kaptanımız Hannibal Meriadec, Ejderkanı'na ulaşmak için çabalamaya devam ediyor. Düşmanları ise yoluna birbirinden ölümcül engeller çıkarıyorlar.

Bu kitaptan itibaren çizimlerde de oldukça büyük gelişme var. Ancak özellikle bu bölümün hem oldukça çok çıplaklık içerdiğini, hem de çok kanlı olduğunu söylemeliyim.

Herkese keyifli okumalar,

Couv_136860.jpg

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Çok teşekkür ediyorum , Odenat.Sayende haftasonlarımız daha güzel ve daha renkli geçiyor.Emeklerin için , bu diyarda bizlerle olduğun için sonsuz teşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum uzun zamandır böyle keyifle okuduğum bir çizgi roman olmamıştı.
Her karesine onlarca kez bakıp, her balonu defalarca okuyorum ki atladığım bir şey olmasın diye..
Ne denilebilir, mükemmel bir konu, mükemmel çizimler, mükemmel çeviri ve bitmeyen bir serüven..
Sabırsızlıkla devamını bekleyeceğim.
Teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Fransızlar cidden çok kalite işler çıkarıyor.Bu gidişle italyanları geçecekler bu alanda değerli odenat sayenizde harika bir seriyi okuyoruz.Sağolun ,varolun iyi ki varsınız efendim.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Fransızlar cidden çok kalite işler çıkarıyor.Bu gidişle italyanları geçecekler bu alanda değerli odenat sayenizde harika bir seriyi okuyoruz.Sağolun ,varolun iyi ki varsınız efendim.

Bunu daha önce de yazmıştınız ama aynı fikirde değilim. Bence zaten öndeler. İster görsellik olsun, isterse senaryo, İtalyanlar Fransızlarla baş edemezler diyor ve bir tartışmanın fitilini yakıyorum :)

Bu arada teşekkür ederim dostum, devamını uzun süre bekletmeden okumak harika...

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,697
istanbul

Bunu daha önce de yazmıştınız ama aynı fikirde değilim. Bence zaten öndeler. İster görsellik olsun, isterse senaryo, İtalyanlar Fransızlarla baş edemezler diyor ve bir tartışmanın fitilini yakıyorum :)

Bu arada teşekkür ederim dostum, devamını uzun süre bekletmeden okumak harika...

fumettici dostlara ayıp olmasın fakat ben de aynı fikirdeyim. frankofon çr ve gn lar her zaman çok daha göz okşayıcı ve kaliteli görünmüştür bana.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
fumettici dostlara ayıp olmasın fakat ben de aynı fikirdeyim. frankofon çr ve gn lar her zaman çok daha göz okşayıcı ve kaliteli görünmüştür bana.

Aynı fikirde olan kişilerin sayısı gittikçe artıyor. Bende Frankofonları daha iyi buluyorum.
Fumetti seven dostlar kızmasın ama ülkemizde bile gittikçe sayıları azalıyor.

Yeni sayı için teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Süper bir macera, konu ve çizgiler
Süper Odenat'tan süper paylaşımlar merak duygularımızı hep diri tutuyor
Kısaca çok şanslıyız

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
birinci sınıf bir işçilik çizgiler harika konu güzel tarama ve balonlama
daha güzel sağolasın arkadaş
not.cücelerin devamını merakla bekliyorum
sağlıkla kal
asimreis izmir 1951

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
dostum 4 no.lu kitap error veriyor indirdikten sonra açılmıyor
saygılar
asimreis izmir 1951

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Beğenenler kervanına katılıyorum tabii ki.
Teşekkürler, sevgi ve saygılar üstadım.
Her ekolün iyi ve kötü örnekleri olduğunu da
hatırlatmadan geçemiyorum :D...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Çok keyifli, olağanüstü sürükleyici bir seri.
Odenat dostumuzun maharetli ellerinden doğruca masaya konuluyor.:)
Çok teşekkürler değerli dostum, okumaya yetişemiyorum.:)