Ejderkanı - Dördüncü Kitap - Türkçe

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Merhaba arkadaşlar,

Serimizin dördüncü kitabı ekte. Seri giderek daha da karanlıklaşıyor. Bir taraftan geçmişte olan olayları öğrenip, bir taraftan da Kaptan Hannibal Meriadec'in Ejderkanına ulaşma çabasını izliyoruz.

Herkese keyifli okumalar,

Sang_Dragon_04_92144.jpg

dıgılmıgıl

Kıdemli Üye
2 Mar 2016
186
581
Oh,bir inci tanesi daha indi odenat klasörüne.Afiyetle okuyacağım günler gelene kadar itina ile saklayacağım.Çok teşekkür ederim odenat,ellerine,gözlerine,zihnine sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Sevgili dostum az çizgi roman bana bu kadar keyif verebilirdi.
Bu da onlardan birisi..
Çok beğeniyorum.
Sayende okuma şansı buldum.
Çok teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Bu fransızlar bu gidişle italyanları sollar.Çizgiromanlarının çoğu cidden çok kaliteli odenat zaman içinde eminim çok farklı örnekler ile bunu ispatlayacak ama avxhome.in sitesinde gördüğüm frankofonların bazılarının kapakları bile cezbedici hikayelerse sürükleyici odenat üstadım saygılarımı sunarım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Bu fransızlar bu gidişle italyanları sollar.Çizgiromanlarının çoğu cidden çok kaliteli odenat zaman içinde eminim çok farklı örnekler ile bunu ispatlayacak ama avxhome.in sitesinde gördüğüm frankofonların bazılarının kapakları bile cezbedici hikayelerse sürükleyici odenat üstadım saygılarımı sunarım.

Ben de genelde avax'dan indiriyorum çizgiromanları. Ne yazık ki fazla yeni seriye başlayacak zamanım yok, önceliğim Ejderkanı ve Cüceler serilerini tamamlamak olacak. Beğenileriniz için teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Ben de genelde avax'dan indiriyorum çizgiromanları. Ne yazık ki fazla yeni seriye başlayacak zamanım yok, önceliğim Ejderkanı ve Cüceler serilerini tamamlamak olacak. Beğenileriniz için teşekkürler.

Üstadım zaten zaman içinde dedim seçimlerin hep kaliteli olduğu için belki 1 yıl sonra başka bir harika seriyle yine mest edersin herkesi.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili odenat,
Artık size söyleyecek laf bulamıyorum.Mutluyum çünkü böyle bir diyar ve bu diyardada sizin gibi bir yiğit var.Her haftasonunu iple çekiyorum.Bakalım bize nasıl bir sürprizi var diye.Diyar sizinle daha güzel.İnşallah hep burada bizlerle yeni paylaşımlarınızla olur diyara renk katmaya devam edersiniz..Sevgilerimle..

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Ne söylenir ki böyle bir çalışmaya. Sevgili Odenat, çok büyük keyif alıyorum çalışmalarını okurken. Çizgi roman seçimlerin muhteşem ve üzerine titizliğin eklendiğinde tadından yenmiyor. Sıkı bir takipcinim ve bize sunduğun her yeni çalışmanı dört göz ile bekleyenlerdenim. Ellerine ve yüreğine sağlık....