Spartaküs dizisi çizgi roman oldu!

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
brgkeeoye4fhqppy1.jpg

Spartaküs dizisi çizgi roman oldu! Olaylar nasıl anlatılacak?
Dört bölümden oluşan çizgi romanın her bölümü farklı bir ekip tarafından yaratıldı. Televizyondaki canlı renkler sayfalara da taşındı.
Roma döneminde yaşayan gladyatörlerin yaşamını Trakyalı bir dövüşçünün yaşamı üzerinden anlatan Spartaküs adlı dizi, televizyon izleyicilerinin gözdelerinden biri. Bu popüler dizi şimdi de çizgi roman oldu.

Spartaküs - Arenanın İlahları adlı çizgi roman NTV Yayınları tarafından yayımlandı. Spartaküs - Kan ve Kum adlı ilk sezonun ardından altı bölüm olarak çekilen Spartaküs - Arenanın İlahları CNBC-e’de yayınlanıyor. Dizinin ikinci sezonuyla aynı adı taşıyan çizgi roman ise diziyle eşzamanlı olarak raflardaki yerini alıyor. Çizgi roman, okuyucuları Spartaküs dizisinin ilk sezonunda anlatılan olayların öncesine götürecek. Spartaküs, Crixus, Barca ve Theokoles’in arenaya geliş hikâyeleri ve nasıl arenanın yıldızları haline geldikleri çizgi roman tutkunlarının gözleri önüne serilecek.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ben daha önce davranmışım demekki. İşte burada.
İkinci sayısını yapmak üzereydim. Ama mademki çıkıyor bizim projeyi rafa kaldırmam doğru olacaktır.
Devamını raflarda görmek dileği ile.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
murat dizi muhteşem çocuklardan fırsat buldukça bakıyorum çizgiromanı olmasa şaşardım.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
ihtilaller ve darbeler tarihine adını kölelerin kurtarıcısı olarak yazdırmış olan gerçek Spartaküs'ün öyküsünü konu alan kirk douglas'ın tony curtis ile baş rolünü oynadığı filmi de izlemenizi tavsiye ederim... eski bir filmdir ama bir baş yapıttır...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
spartaküs ün dizisini beğenerek izliyorum çizgi romanı da bir araştırsam iyi olacak bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

muratant

Yeni Üye
19 Tem 2011
68
5
Bilgi için teşekürler NTV nin yayımladığı çizgi romanlar güzel ve kaliteli oluyor