Nokta Dergisi Eki - Nenerede (14-20 Şubat 1993 Sayı 3)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
3reFaP.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok teşekkür ederim üstadım.
Tarih yazılmaya devam ediyor.
20-30 sene sonra artık bulunması imkansız yayınları kayıt altına alıyorsunuz.
Saygılarımla.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Güzel paylaşım, Teşekkürler :)

Tv guide ve oscar paylaşımlarını da heyecanla bekliyorum ;)

Sayın svdsh size bir özür borçluyum. Çok istediğiniz yeni tv Guide dergisinin 27. sayısını ne yazık ki bulamadım. Bunun yanında biri Güneş ekran olmak üzere 2 tane daha çok sevdiğim dergi kaybolmuş durumda. Pazar günü dergileri komple çıkarıp büyük boy küçük boy ne varsa hepsini indirdim. 3-5 saatimi aldı ama bulamadım. Murtaza abi de aynı şekilde gelen dergileri tek tek inceledim aralarında yok dedi. Size karşı çok mahcubum. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Artık diğer tv guide dergilerini taramayı öne aldım. Tekrar özür diliyorum.

svdsh

Süper Üye
10 Nis 2018
49
467
İstanbul
Sayın svdsh size bir özür borçluyum. Çok istediğiniz yeni tv Guide dergisinin 27. sayısını ne yazık ki bulamadım. Bunun yanında biri Güneş ekran olmak üzere 2 tane daha çok sevdiğim dergi kaybolmuş durumda. Pazar günü dergileri komple çıkarıp büyük boy küçük boy ne varsa hepsini indirdim. 3-5 saatimi aldı ama bulamadım. Murtaza abi de aynı şekilde gelen dergileri tek tek inceledim aralarında yok dedi. Size karşı çok mahcubum. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Artık diğer tv guide dergilerini taramayı öne aldım. Tekrar özür diliyorum.

Rica ederim ne demek :) önemli değil olur böyle şeyler siz elinizde olanları tarayın benim için kafi ;)