Hoz Comics - Iron Man: Extremis

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,782
Hoz Comics - Iron Man: Extremis

İç savaş öncesi Demir Adam için zırhıyla ilgili önemli değişikliklerin yaşandığı 2005-2006 "Invincible Iron Man v4" serisinin ilk 6 sayısını barındırıyor.
Çizgiler (aslında çizgi demek çok zor) alışılmışın dışında. Bir dolu şey yazmak isterim ama 3. sayfadaki DÖKÜMHANE kısmında herşey mükemmel özetlenmiş.

Arka Kapak;
IRON MAN İÇİN YENİBİR DÖNEM BAŞLIYOR.
Ünlü Yazar Warren Ellis, güçlerini digital çizer Adi Granov'la birleştiriyor ve zırhlı intikamcının dünyası, korkutucu yeni teknolojilerin narin insan ırkını alt ettiği bir manzarayla 21. yüzyıl için yeniden tanımlanıyor!
Extremis nedir?
Extremis'i serbest bırakan kimdir?
Ve bunlardan daha da önemlisi, Extremis'in ortaya çıkması neye işaret etmektedir?
Iron Man'in sinema uyarlamalarına da bire bir aktarılan giysinin ilk kez okuyucuyla buluştuğu bu ciltte, "Invincible Iron Man - Yenilmez Demir Adam" serisinin ilk altı sayısı bir araya getirilmiştir.

Hz01.jpg

Orjinal Kapaklar,

v4011.jpg
v4021.jpg
v4031.jpg
v4041.jpg
v4051.jpg
v4061.jpg

Hoz Comics(60 mb);

İyi Seyirler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Mesaj alındı dostum. Biliyorumki emeklerin için ne kadar teşekkür etsem az. Gerekenide hemen yapıyorum. Saygılar...

P

panda78

Gözlerim beni kandırıyor mu dedim, yoksa aklım bana yine oyun mu oynuyor hayır bu hayal değil gerçek, şimdi böyle bir paylaşıma sadece teşekkür etmek yetmez siz görmüyorsunuz ama saygı için ayağa kalktım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Güzel bir sunum eşliğinde
muhteşem bir paylaşım.
Hiç ilgilenmeyen dostların bile ilgisini çekeceğini sanırım.
Bizler çin emek verip paylaştığın bu kitap için çok teşekkür ederim.
saygılarımla..

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
204
1 yıl çok az bir süre şöyle raflardan kalkana kadar falan beklense keşke...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Fevkalade bir çalışma dostum,
Eline sağlık.

Yazmayı unutmuşum:
Tek sayı olarak orjinal kapak paylaşımını her zaman çok beğeniyorum.
Orjinal kapakla kolleksiyona eklemek ayrı güzel.

savage81

Yeni Üye
16 Eyl 2011
22
0
bu çizgi roman dünyasına bir kere giren bir daha çıkamıyor herhalde :) download manyağı oldum deli gibi seri yapıyorum sonrada güzelce keyifle okuyorum..Emeği geçen tüm dostlara, Hepinize teşekkürlerimi sunarım..