Nathan'ın Bütün Kadınları

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Gaziantep-Istanbul-Amsterdam
Nathan'da karsimiza cikan onemli Kadin karakterler:

Ada Morgan:

Melpomene'nin baskani ve yorunge istasyonundaki delegelerin basi. Ilk kez 132. sayida karsimiza cikiyor. Dunya ve yorunge istasyonlari savasinda onemli rol oynadi. 161.sayida ise hayatini kaybediyor.

2204461-157_ada_morgan.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Angel

ESP guclerine sahip karakter. Babasi tarafindan cinsel tacize ugrayinca evden kacar. Lorring Madelaine tarafindan kurulan ve dislanmis insanlarin birlestigi bir gruba katilmistir. Ilk gorundugu macera 5.sayi olan Gorunmez Guc macerasidir. Maceranin sonunda babasi ile konusmasi hala aklimda...

''Sonunda baba, kız karşı karşıya gelmiştir. De Haven, Angel’a onun gerçek babası olmadığını açıklar. Angel, şok olur.
-Bu bir yalan...İgrenç bir yalan. Yalan söylüyorsun...
- Hayır, Tanrı şahidimdir yalan söylemiyorum. Angel, annenle evlendiğimde hamileydi. Baban kaçmıştı..Annen, Agahta, beni tekrar hayata döndürdü. Ben bir alkoliktim. Böylece Agahta ile evlendim. Ve senin kızım olduğunu söyledim. Bu gerçek Angel..Tanrı üzerine yemin ederim...
-Tanrıyı karıştırma...Bunun seni haklı çıkaracağını mı sanıyorsun? Seni bağışlayacağımı nasıl düşünebilirsin..Sen..Sen beni...
Angel, sözünü bitiremez. Nathan bunu duyunca çok şaşırır. De Haven, Angel’dan af diler. Annesine geri dönmesini ve kendisininde uzaklara gidecegini söyler. Angel, saati göstererek, artık yeni yaşına girdiğini ve reşit olduğunu belirtir.
-Nereye gideceksin, Angel!?
-Bana Marsha de, baba! “Melek”ler Cennete gider. Ben Cehenneme gidiyorum...
Angel, rüzgarlı gecede, Nathan ve De Haven’ı geride bırakarak, üzerinde Hell yazan alt geçide girip gözden kaybolur...''

16028168.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
April Frayn

Hepimizin tanidigi Frayn kardeslerden biri. Eski hirsiz. Sonrasinda May ile Alfa Ajansi'na katilmistir. Jack O'ryan ile iliski yasamistir. Sonrasinda evrenin baska bir yerinde asteroid Argo takiminin bir uyesi olmustur. Karsimiza ilk kez CizgiDusler'inde yayinladigi Nathan never ozel sayi 3'te cikmistir.

2258159-april2.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Asjia Heke

Ilk kez 153.sayida karsimiza cikacak olan korkusuz Maori savascisi. Nathan'a ilk baslarda ilgi duyuyor. Sonrasinda Alfa Ajansi'na katiliyor ama bir nevi Alfa Ajansi'nin Avrasya biriminin Ajani gibi.
Asagidaki resmi ile bana TWD'deki Michonne'u animsatti. Bir sonraki resimde ise Nathan ile olan yakinlasmasini goruyoruz.

1911126-asija.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Betty Hayworth

Alfa'nin yeni ajanlarindan. Karsimiza ilk kez 210. sayi olan Su Savaslari macerasinda cikiyor. Henuz birkac goreve katildi. Velakin, Sigmund ona karsi biraz ilgi duyuyor. Su ana kadar 17 sayida gorunmus.

1993248-betty_hayworth.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Eliana Ellmore

Nadia Galia'nin olumunden sonra Guvenlik Konseyi'nin basina geciyor. Karsimiza ilk kez 166. sayi hedef: Gordon isimli macerada cikiyor. darver ile gonul iliskisi var bir sure. Mars ile yapilan savastan sonra Alfa Ajansi'nin basina geciyor. Gule gule Darver...

2201485-elania_1.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Janine Spengler

Alfa Ajansi'nin utangac sekreteri. Nathan'i defalarca Reiser'in gazabindan korumustur. Bir ara Nathan'a asik olmustur. Ama her zaman onun iyi bir dostu olarak kalmayi basarmistir.
Karsimiza ilk kez 7.sayi olan Yasak Bolge'de cikiyor.

1886775-janine_color.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
July Frayn

Hirsizlar krali Donald Frayn'in kucuk kizi. Hirsizlik konusunda o da babasi gibi yetenekli. Ilk kez Ozel sayi '3'te karsimiza cikiyor. Vucudunda nanoid var. Ve bu yuzden, Selena tarafindan Neos'un dogumu icin kullaniliyor.

1850046-may1_03.jpg

Nemo

Yeni Üye
14 Mar 2015
85
778
Hadija Hab'ahmal

Nathan'in kiz arkadasi. East City'de luks bir evde yasayan elektronik muhendisi. Hizmetcisi Tony sevimli bir robot. Nathan da bir sure onlarla beraber yasiyor.66.sayida karsimiza cikiyor.

1887856-hadija_h.jpg

SPOILER
.
.
.
.
.
.
.
.
Yorunge savaslari sirasinda Andy Havilland tarafindan olduruluyor. sayi 160: Maskenin Altinda

--spoiler sonu---