Nathan Never Sayı 09 - Bir yabancının gözleri (Doğan Egmont Yayın 09)

Nathan Never Sayı 09 - Bir yabancının gözleri (Doğan Egmont Yayın 09)

Nathan Never

Like Tree67Likes
  • 42 Post By yeryüzü
  • 5 Post By İskenderunlu
  • 5 Post By Beymelikli18
  • 3 Post By kadirnip
  • 3 Post By serdary67
  • 3 Post By ertuğrul
  • 2 Post By büyük beyaz
  • 2 Post By prince
  • 1 Post By sarkomer
  • 1 Post By wolfieldt

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10.Haziran.2016, 15:48   #1
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1620766
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Standart Nathan Never Sayı 09 - Bir yabancının gözleri (Doğan Egmont Yayın 09)
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
"Sabahleyin otururken Köşedeki Kafede
Tezgahta Bekliyorum Adamın kahveyi koymasını
Daha ben İtiraz bile etmeden Fincanı yalnızca
Yarım dolduruyor
Pencereden Dışarıya göz atıyor,
İçeri giren birine bakıyor... " Suzanne Vega

Yalnız insanlar, sevgiyi, mutluluğu arayan kadın ve erkekler,
bir seri katil mi var ortada, var tabii ve kahramanımız Nathan...

Alt 10.Haziran.2016, 16:38   #2
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Teşekkürler, Nathan yavaş yavaş alışmaya başladığım bir kahraman..
Alt 10.Haziran.2016, 19:47   #3
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267286
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Daha benim hiç okumadığım ama hepsini indirdiğim
Nathan Neveri elbette bir gün sıra ona gelecek.
sevgili doktorumuz titizlik içinde hazırladığı bu görsel show için çok çok teşekkür ederiz. Saygılar.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Haziran.2016, 22:00   #4
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

kadirnip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 505678
•Rep Seviyesi :
kadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond repute
kadirnip - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Nefis sunum ve harika paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Yeryüzü...
kadirnip isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Haziran.2016, 23:11   #5
Onursal Üye

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262669
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Doktorumuz gıcır gıcır 2016 version nathanlar sunuyor sağolsun.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Haziran.2016, 14:29   #6
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Süper paylaşımlara devam.
Eline sağlık doktorum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.
Alt 12.Haziran.2016, 18:07   #7
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1222482
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Doktorumuz dozu tam ayarlamış yine.
Nathan şenliğinde locada yerimi aldım, Sebastian, arayan olusa yok dersin.
Teşekkürler üstadım.
sarkomer ve yeryüzü bunu beğendi.
Alt 16.Haziran.2016, 02:29   #8
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1303570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Nefis düzenlemeyle gözlerimiz bayram edecek yine.
Üstadım çok teşekkür ediyorum...
sarkomer ve yeryüzü bunu beğendi.
prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Haziran.2016, 03:30   #9
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1689760
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Nathan Never'i harika taramalarınızla ben de sevmeye başladım.
Emekleriniz ve paylaşımınız için kalbi teşekkürlerimi iletiyorum Sayın "yeryüzü" kardeşim;
saygılarımla...

yeryüzü bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Haziran.2019, 22:02   #10
Süper Üye

wolfieldt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
wolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond reputewolfieldt has a reputation beyond repute
müthiş duygusal bir çizgiromandı...doksanlardda okumuştum...şimdi kindle okuyucuya comic converterle dönüştürüp atıyor ve okuyorum..gölge adamlara yani 8. sayıya geldim..bunuda indiriyorum..bu nathan wolverine kalitesinde bir karakter benim yanımda...diğer kahramanlarda yıldızda...bu nathanın yeri şu ki dünyayla bütünleşmiş...kendini kıyaslayabiliyorsun...en azından ben bunları daha çok seviyorum.bu güzel çizgiromanı bize ulaştıran sizlere çok teşekkür ederim..allah sizi iki hayat mesut etsin ilelebet inşaallah.
yeryüzü bunu beğendi.
wolfieldt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil