HEDİYEMDİR, ÇİZGİ DİYARINA dogum günümde! (2 )

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,017
Dogum günümde bu naciz hediyemi lütfen kabul edin.

Arşivimdeki LEMAN mizah dergilerini hiç bir karşılık beklemeden tarayıp,

ÇİZGİ DİYARINDA paylaşdıkdan sonra,

ÇİZGİ DİYARI-KARARGAHA hediye ediyorum.

Saygılarımla.​

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Şu cömertliği de sizden başka kimse yapamazdı zaten üstadım, yüreğinize sağlık. Tekrardan nice yıllara diyelim.

Kozmos

Kıdemli Üye
9 Tem 2016
213
2,321
Doğum günün kutlu olsun Murtaza abi, birlikte nice senelere.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Üstadım iyi ki varsınız! Örnek alınası çalışkanlığınız, cömertliğiniz ve paylaşım azminiz takdire şayandır. Antalya'mızın havasından mı suyundan mı acaba bu azim ve çalışkanlık. Sağlık ve huzur içinde nice seneler dilerim.

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Üstadın, taradığı tüm kitap ve dergileri üst üste koysak aya merdiven dayarız. Hiçbir karşılık beklemeden yapılan böyle değerli eserlerin kıymetini bilmek lazım. Ömrünüz hep tebessümle geçsin, Murtaza ağabey. Tekrardan nice seneler dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili Murtaza abim, sen bu mesajı yazınca aklıma Hazreti Peygamberin;
"Veren el alan elden üstündür." ve "Hediyeleşin, çünkü hediye, sevgiyi artırır, düşmanlığı giderir." hadisleri geliverdi. Ne diyeyim sana abim, doğum gününde bizim sana hediye vermemiz gerekirken, sen bize hediye verip, hem mahcup ettin, hem de ters köşeye yatırdın hepimizi. :) İyi ki varsın abim, seviyorum seni.. Hep beraber nice sağlıklı ve mutlu yıllara inşallah..

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Çok cömertsiniz gerçekten bana da yıllar önce gönderdiğiniz hediyeyi unutmuş değilim her şey için teşekkürler.
Nice mutlu sağlık ve esen dolu yıllara iyi ki varsınız.

Son düzenleme: