Ten Ten'in Maceraları 2011.TR.BR Rip.XviD

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,037
318,118
Im7YZm.jpg

Belçikalı çizer Georges Prosper Remi, nam-ı diğer Hergé’in 1920′li yıllarda yarattığı kült karakter Tenten ve onun sevimli beyaz köpeği Milu’nun maceraları yeniden beyazperdeye, bu sefer 3D teknolojisi ile uyarlandı. Meraklı genç muhabir Tenten (Jamie Bell) ve Milu maket bir gemi keşfederler fakat bilmedikleri şey bu geminin asırlık büyük bir sırra ve gizeme ev sahipliği yaptığıdır.
Tenten başına açtığı tehlikelerden habersiz, kötü adam İvan İvanoviç Sakharine’in (Daniel Craig) hedefi haline gelir. Tenten’in peşinden büyük bir korsan hazinesi için İvanoviç’i alt etmek için Milu’nun, Kaptan Haddock’un (Andy Serkis) ve sarsak dedektifler Dupond ve Dupont (Simon Pegg ve Nick Frost) Tenten’e yardımcı olurlar.
Maceraperest kahramanımız dünyayı dolaşır ve kendisini belki büyük bir servet belki de büyük bir lanetin beklediği gemi enkazına ulaşır….
Steven Spielberg, 25 yıllık bir uğraş sonucu film haklarını satın alabildiği Tenten’i nihayet, son derece takdir ettiği yönetmen Peter Jackson ile birlikte hayata geçirdi.
Üçleme olarak tasarlanan filmin ikincisini Peter Jackson üstlenirken, üçüncü film sürpriz isime devredilecek…

FİLM LİNKİNİ SİLİYORLAR,
SİLİNMESİN DİYE FİLM ADINI ANTALYA YAZDIM.
Çizgi diyarı için özel upload etdim,
saygılarımla.
KEYİFLİ SEYİRLER

LİNK YENİLENDİ-1 Ocak 2021

Saygılarımla.​

Son düzenleme:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
"Film paylaşılacaksa böyle film paylaşılsın işte; Çizgi Roman'dan böylesine mitoz bölünen eserler görmek istiyoruz, yoksa bana ne Cüneyt Arkın'ın sünnetinden !" dedirten, son derece isabetli, eğlenceli ve meraklısına hitap eden paylaşımınız için teşekkür ederim Değerli Murtaza Üstadım...

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,316
30,921
İzmir
Üstadım, ellerinize sağlık..Eminim çok güzeldir..
Link sağlam olsaydı indirecektim...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,879
52,451
Kendi Koltuğunda
"Film paylaşılacaksa böyle film paylaşılsın işte; Çizgi Roman'dan böylesine mitoz bölünen eserler görmek istiyoruz, yoksa bana ne Cüneyt Arkın'ın sünnetinden !" dedirten, son derece isabetli, eğlenceli ve meraklısına hitap eden paylaşımınız için teşekkür ederim Değerli Murtaza Üstadım...
İstediğn bir film varsa upload ederiz üstadım.
Murtaza üstadımıza teşekkür ederiz.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,037
318,118
Sayın orpa,
kontrol etdim,link saglam.
Filimi begendiyseniz hemen indirin,bir süre sonra film oldugu için mediafire linki siliyor.

Son düzenleme:

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,298
Haklısınız.

Ama çok yerinde olan "paylaşım" kurallarınızda böyle bir açık var.
Çizgiroman ile ilgili olması şart değil bence; çizgiromanlardan uyarlanmış filmler olduğu gibi, animasyonlar da olabilir.

Diğer türdeki filmler için;
imdb puanı 07'den düşük yabancı filmleri silebilirsiniz.
Yerli filmler için bu kotayı imdb puanı 06 yaparsınız, örneğin.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,316
30,921
İzmir
Sayın orpa,
kontrol etdim,link saglam.
Filimi begendiyseniz hemen indirin,bir süre sonra film oldugu için mediafire linki siliyor.

Üstadım..Şimdi tekrar baktım ama mediafire eror verip sayfayı yüklemiyor...
Beymelikli18 üstadın verdiği linklerden filmi indirdim...
Muhtemelen sorun bendeydi...Ama bu güzel filmi kaçırmadım..
Çok teşekkür ederim...

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,037
318,118
FİLM LİNKİNİ SİLİYORLAR,
SİLİNMESİN DİYE FİLM ADINI ANTALYA YAZDIM.
Çizgi diyarı için özel upload etdim,
saygılarımla.
KEYİFLİ SEYİRLER

LİNK YENİLENDİ-1 Ocak 2021​