SÖZÜMÜ TUTTUM! (6) ertuga teşekkür ederim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,111
ertuga ( swingtex )
yolladıgı Hey dergilerini yayınladıkdan sonra ( 12 cilt) ciltlederek iade ediyorum.
Diger eserlerini ciltlememi istemedi,
düşüncesine saygı duyarak tüm eserlerini iade ediyorum.

WevENB.jpg

ERTUGA,
hiç bir kimseden,
hiç bir şey beklemeden,
KARŞILIKSIZ,
fedakarlıkların için teşekkür ederim.

ERTUGA,
sende benim gibi duygusal ve hassassın,
bilemeden kalbini kırdıysak,
ÇİZGİ DİYARI ADINA ÖZÜR DİLERİM.

Saygılarımla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
TV-Müzik-Magazin dergilerini sevenler olarak sizlere minnettarız. Başta şahsım olmak üzere, paylaşımlarınızdan istifade eden herkes adına çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla..

orgunvaran

Onursal Üye
15 Şub 2016
743
1,481
Ertuga hocam teşekkürler... Murtaza hocam teşekkürler.. Beyler bitti herhalde.. Buna üzüldüm!..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Taramalar için ve bunları indirip yorum yapan yapmayan herkese teşekkür ediyorum.

İki kişilik aile arasında bile sorunlar yaşanıyorsa yüzlerce farklı fikrin olduğu yerde sorunlar yaşanması (keşke hiç olmasa ama) gayet normal geliyor. Ben sorunun çözüldüğüne inanıyorum. Ben de kırdıklarım var ise özür diliyorum. Tüm amacımız daha çok kişinin bu eserlere ulaşması. Özellikle benim gibi büyük şehirde değilseniz bu gibi eserleri bulmak çok zor. Tek seçeneğiniz online siteleri, onlar da bu durumdan faydalanıp her geçen gün fiyatları ikiye üçe katlıyorlar. Böyle olunca ben ve benim gibi arkadaşların bu eserlere ulaşma imkanı kalmıyor. İşte burada devreye çizgidiyarı giriyor. Ben istediğim dergiye murats, murtaza abi, scanfan abi (buradaki tarama işine başlama sebebimdir) misterno arkadaşımız sayesinde ulaşırken, onlar da aradığı bir dergiye benim (ya da başka bir arkadaşın) taraması ile ulaşıyor. Yönetim çizgi roman sevgisi ile bu yolculuğa başlamış. Onları da anlıyorum. Diğer taraftan ise dergiler bölümünde inanılmaz bir yardımlaşma var. Bu yüzden bırakmak istemiyorum. İlk aldığım ve daha sonra da ileriyi düşünmeden attığım dergiyi 29 yıl sonra burda gördüğümde nasıl sevinç göz yaşları dökmüşsem aynı mutluluğu diğer arkadaşların yorumlarında da hissediyorum. Teşekkür ya da açtığım başlığa yorum yapılmasa da olur. Sadece onların indirilip okunduğunu bilmem yeterli ki çok şükürde bir çoğunun indirilme sayısı bana göre yeterli. Az indirilenleri ise rica edildiği için kişiye özel tarıyorum. Dünkü karmaşanın tek sebebi benim kabul ediyorum. Benim de kendimce sebeplerim vardı fakat yanlış düşünmüşüm ama yukarıda bahsettiğim gibi tek amaç başkalarının bu eserlere ulaşması.

Biraz konu dışına çıktım kusura bakmayın. Amacımı anlatmak istedim.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Sevgili Murtaza ve Ertuga dostlarımıza çok teşekkür ederim.
Karşılık beklemeden salt paylaşım amacıyla yapılan bu değerli çalışmalara saygı duymamak elde değil.
Saatlerce süren tarama ve düzenlemeler , bulunması mümkün olmayan belkide bir kaç kolleksiyonerde bulunabilecek dergiler için teşekkür etmemek , minnet duymamak mümkün değil.
Aile içinde olabilecek tartışmaları da göz önüne aldığımızda ufak tefek aksaklıklar sorunlar her zaman olabilir.
Bende kişisel olarak kırıldığım yada kırdığım zamanlar mutlaka olmuştur.
İnsan olarak bunların da doğal olduğuna inanıyorum.
İnsan faktörü olan her yerde bunlar olabilir.
Art niyet olmadığına da kaniyim.
Çizgi roman severlerin kalitesi de burada belli oluyor.
Sayın yöneticiler bir çok sorumluluğu üzerlerine alarak çalışıyorlar.
Bizim gibi üye dostlarımız ise kendi çizgi politika ve anlayışları ve amaçları kapsamında bir şeyler yapmaya çalışıyor.
Benimde tek amacım sayın Ertuga gibi sadece daha fazla insana ulaşabilmek.
Emin olun başkaca vede başkaca hiç bir amaç yada beklentim yok.
Sürekli takip ettiğim yada aktif olarak katılım sağladığım farklı platformlar elbette var.
Bir kısmının çizgi romanla alakası dahi yok.
Hatta aralıksız günlerce yazı yazdığım siteler dahi olmuştur.
Oralarda ki amacımızda aynı insanlarla düşüncelerimizi paylaşmak yada aynı şekilde düşünen insanlarla bir birliktelik oluşturmak.
İnsan olarak doğamız böyle insan sosyal bir canlıdır.
İnternet dünyasında bile olsa bir biçimde sosyalleşmek zorunda bu doğasında var.
Sohbet etmek bir gerekirlilik gerçek anlamda bir ihtiyaç.
Önemli olan insanlığa katkı sunabilmek.
Gerisi geride kalsın.
Kitap okumayı temel alan bir forum sitesinde şunu açıkça söyleyebilirim ki ŞİKAYET PAYLAŞILMAKTAN OLSUN.

Memleket İsterim şiiri gibi.
Olursa bir şikayet paylaşmaktan olsun.
Bunlar benim için tatlı serzenişler.
Kendinize iyi bakın değerli insanlar.

arigato

Yeni Üye
1 Nis 2013
40
186
Sizlerin sayesinde yıllar önce yitirmiş olduğum müzik dergilerine yeniden kavuştum. Elleriniz dert görmesin. Murtaza ve Ertuga üstadlar; çok yaşayın...

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Sevgii ertuga ve Murtaza üstadımıza destek ve katkıları için sonsuz teşekkürler ediyorum.

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,737
Bu sitenin dinamik kalmasında büyük emekleri olan sayın Ertuga ya ve sayın Murtaza Kuşkuş a çok çok teşekkürler.

hayriflix

Onursal Üye
3 Mar 2019
1,733
2,888
Murtaza Bey ve Ertuga ya çok teşekkür ederim. Yoksa paylaşılan dergilere ulaşmak hemen hiç mümkün değildi. Emek ve özveriyle, ortak bir çalışma, yaptıkları. Sonsuz teşekkürler.