SÖZÜMÜ TUTTUM! (4)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,923
Mister-no dan emanet olarak aldıgım dergileri,
taradıkdan sonra,
ÇİZGİ DİYARINDA paylaşdıkdan sonra,ikinci ve son bölümü

CİLTLEYEREK İADE EDİYORUM.
Mister-no tekrar teşekkür ederim.

JLvSt5.jpg

TARAMA YAPMAK İSTİYORUM.
Dergilerinizi,Çizgi Romanları bana yollayın,
taradıkdan sonra
ÇİZGİ DİYARINDA paylaşalım
sonra
CİLTLEYEREK iade ederim.
Telefonum resimlerde var,
sitemizden mesaj atabilirsiniz.
Eserler digital ortamda öümsüzleşecek,
gelecek nesillere kalacakdır.

Üstad Necip Fazıl 'ın bir sözü vardır "Eğer tadını bilirseniz ekmeği paylaşmak, ekmekten daha lezzetlidir" yani paylaşmayı bilirsen o paylaştığın şey normalden daha tatlı olur.

Yaşamımıza doğru ve güzel bir anlam katmak adına unutmayalım ki, paylaşmak mutluluktur...
Paylaşmak erdemdir...​

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Üstadım gösterdiğin özveri verdiğin emek takdire şayan gerçekten.Çok teşekkür ederim.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Helal olsun be murtaza ustama..Herkes harika yazmış bende diyecek laf bulamadım zaten.. İyisimi çoğunluğa uyayım bari hemşom..HARİKA... :24: :31:

seneca66

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
188
586
Kalplerdesiniz.

Sağolunuz.
Çırpınıyorsunuz.
Gayretlisiniz.
Karşılıksız.
Ne büyük bir kitap sevgisi.
Sağolunuz.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Senin sözün senetten sağlam Murtaza üstat. Güler yüzün, tatlı dilin ve verdiğin emeklerinin karşılığı ödenmez. Allah gönlüne göre versin.

bredeve

Yeni Üye
27 Kas 2013
22
42
Üstadım hem çizgi roman severler, hem eğitim, kültür ve benzeri her şeyin takipçisi olanlar için zamanın kapılarını açıyorsunuz.

Ben de Antalya'da ikamet ediyorum. İkinci üniversitemi bitirmek üzereyim. Şu sıra sınavlarla boğuşmaktayım, bitirip rahata erdiğimde, yakın zamanda ben de nette paylaşımı yapılmamış, dijital ortama aktarılmamış bazı önemli dergiler ve ilgili kitapları bizzat getirip, hem tanışmış olup, hem de bir nebze olsun güzel muhabbetinize mazhar olmak istiyorum.

Katkı ve emekleriniz için teşekkürler.
Var olun.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,479
Üstadım hem çizgi roman severler, hem eğitim, kültür ve benzeri her şeyin takipçisi olanlar için zamanın kapılarını açıyorsunuz.

Ben de Antalya'da ikamet ediyorum. İkinci üniversitemi bitirmek üzereyim. Şu sıra sınavlarla boğuşmaktayım, bitirip rahata erdiğimde, yakın zamanda ben de nette paylaşımı yapılmamış, dijital ortama aktarılmamış bazı önemli dergiler ve ilgili kitapları bizzat getirip, hem tanışmış olup, hem de bir nebze olsun güzel muhabbetinize mazhar olmak istiyorum.

Katkı ve emekleriniz için teşekkürler.
Var olun.

Murtaza üstadımla muhakkak tanışın. Başarılar ve sevgiler.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,923
Antalyalı çizgi roman seven arkadaşlarım,
çekinmeyin bana telefon edin tanışalım,
Hiç bir karşılık beklemeden yapdıgım paylaşımlardan ve büyük arşivimden sizde faydalanın.

Tanerr

Kıdemli Üye
21 Eyl 2018
113
419
Örnek bir insansınız. Size ve sizin gibi düşünen, emeğini maddi manevi esirgemeyen çizgi diyarındaki tüm üstadlar a gönülden teşekkürler.
Seviliyor,Sayılıyor sunuz hepiniz...