SÖZÜMÜ TUTTUM! (3)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,081
Mister-no dan emanet olarak aldıgım dergileri,
taradıkdan sonra,
ÇİZGİ DİYARINDA paylaşdıkdan sonra,

CİLTLEYEREK İADE EDİYORUM.
Mister-no tekrar teşekkür ederim.

XgC1xQ.jpg

QVwbT2.jpg

12 Aralık 2008 de yolladıgı dergiler.

MnVXqC.jpg

TARAMA YAPMAK İSTİYORUM.
Dergilerinizi,Çizgi Romanları bana yollayın,
taradıkdan sonra
ÇİZGİ DİYARINDA paylaşalım
sonra
CİLTLEYEREK iade ederim.
Telefonum resimlerde var,
sitemizden mesaj atabilirsiniz.
Eserler digital ortamda öümsüzleşecek,
gelecek nesillere kalacakdır.

Üstad Necip Fazıl 'ın bir sözü vardır "Eğer tadını bilirseniz ekmeği paylaşmak, ekmekten daha lezzetlidir" yani paylaşmayı bilirsen o paylaştığın şey normalden daha tatlı olur.

Yaşamımıza doğru ve güzel bir anlam katmak adına unutmayalım ki, paylaşmak mutluluktur...
Paylaşmak erdemdir...​

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Üstadım verdiğin emekler zaten ödenmez.Senin nasıl sözüne sadık biri olduğunu biliyoruz.Allah razı olsun.

istan

Yeni Üye
1 Nis 2019
6
11
Merhaba,
Bu kadar ince düşünen birinin bu sitede olması çok güzel. Gönül dolusu teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Doğru demiş üstad aynen paylaşmak yemekten daha önemlidir yani.. Eline sağlıkta böyle şeyleri koruma altına almak gerekir bence.. büyük emek gene tebrikler.. :24:

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Muazzam bir emek ve takdire şayan bir paylaşım ruhuyla taradığınız sayılarla Türk dergicilik tarihi dijital ortama kaybolmamak üzere nakşoluyor.
Harikasınız.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,781
15,130
Muazzam bir emek ve takdire şayan bir paylaşım ruhuyla taradığınız sayılarla Türk dergicilik tarihi dijital ortama kaybolmamak üzere nakşoluyor.
Harikasınız.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Eserler digital ortamda öümsüzleşecek,
gelecek nesillere kalacakdır.

Yaşamımıza doğru ve güzel bir anlam katmak adına unutmayalım ki, paylaşmak mutluluktur...
Paylaşmak erdemdir...

Çok güzel sözler bunlar. Allah razı olsun. Sayenizde nice eserler ölümsüzleşti.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Her paylaşımınız için belki like butonunu tıklatamıyoruz ama emin olun hepsi için içimizden teşekkür ediyor Allah razı olsun diyoruz sayın Murtaza.

Muaazzam bir Türkçe dijital arşivin oluşması mücadelesinin en önde gelen paylaşımcılarından birisiniz ve emin olun yüzlerce yıl sonra bile paylaşımlarınızı okuyup size dua edecek insanlar olacaktır..

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,081
MİSTER NO-DAN

Murtaza üstadıma taraması için gönderdiğim dergilerin bir bölümü kargodan elime ulaştı ve kitaplığımda yerini aldı.Üstadım söz verdiği gibi dergileri ciltletip göndermiş sağolsun.Forumda yapmış olduğu fedakarlıklar için kendisine minnettarız.

Elinde taranacak dergiler olup taratmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyka kendisine dergilerini gönderebilirler.Kendisine tekrar çok teşekkür eder saygılarımı sunarım.
MİSTER-NO

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bizim zaten asla hiç bir şüphemiz olmamıştı üstadım.
Binlerce tarama ve düzenleme yapmış , örnek insan , adı hiç unutulmayacak bir dostumuz Murtaza bey.
Kendisine emek ve katkıları için çok teşekkür ederim.

Çizgi romanlarını , dergilerini bizlerle paylaşma nezaketi gösteren dostlarımıza ise minnettar olduğumu belirtmek istiyorum...