mister no (ibrahim bey) teşekkür ederim.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,088
Bugün ptt kargodan mister no ( ibrahim beyin )
yolladıgı kargoyu aldım

MnVXqC.jpg

Indıana Jones in hazine sandıgı gibiydi.( Listeyi özellikle veriyorum,taradıkdan sonra ciltleyip iade edecegim.)
72 adet tv-gong dergisi,
43 adet milliyet çoçuk,
bir adet milliyet çoçuk çilti,
10 adet kısa boy tv-gong.
1 adet hey degisi,
1 adet istiklal savaşı cilti,
1 adet türk mizah öncüleri cilti,
1 adet FIRT cilti.

ÇİZGİ DİYARI adına teşekkür ederim.​

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Verdiğiniz emekler için de ben çok teşekkür ederim üstad.
Sağlıklı günler dilerim,Allah kolaylık versin.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Sevgili Mister No üstadımıza çok teşekkür ederiz.
43 adet Milliyet Çocuk takviyesi ile listemiz bayağı şenlenecek.Özellikle 1978-1979 yıllarına ait olduğunu düşündüğüm dergilerle bir çok yıl tamamlanacak gibi duruyor.Şayet Milliyet Çocuk dergilerini bitirebilirsek harikulade bir sonuç elde etmiş olacağız.
İlk tamamlanan uzun soluklu dergilerden birisi sevgili Melih41 üstadımızın yoğun emeği bulunan Hürriyet Çocuk dergileriydi.Devasa bir şaheser bir mozaik gibi parça parça işlenerek tamamlanacak.
Sevgili Murtaza beyden özel ricam tarama safhalarını paylaşma şansınız varmı özellikle ciltlerin taramasını nasıl yapıyorsunuz ?
Emekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Sevgili Mister No üstadımıza çok teşekkür ederiz.
43 adet Milliyet Çocuk takviyesi ile listemiz bayağı şenlenecek.Özellikle 1978-1979 yıllarına ait olduğunu düşündüğüm dergilerle bir çok yıl tamamlanacak gibi duruyor.Şayet Milliyet Çocuk dergilerini bitirebilirsek harikulade bir sonuç elde etmiş olacağız.
İlk tamamlanan uzun soluklu dergilerden birisi sevgili Melih41 üstadımızın yoğun emeği bulunan Hürriyet Çocuk dergileriydi.Devasa bir şaheser bir mozaik gibi parça parça işlenerek tamamlanacak.
Sevgili Murtaza beyden özel ricam tarama safhalarını paylaşma şansınız varmı özellikle ciltlerin taramasını nasıl yapıyorsunuz ?
Emekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgili Abolardis elimde 150 tane kadar milliyet çocuk dergisi vardı.Sağolsun Murtaza üstad tararım gönder deyince,elimde olup forumda paylaşılmayan dergileri gönderdim.1977-78-79 yıllarından çeşitli sayılar.1980 yılının ilk 20 sayısından oluşan bir cilt ve 1981 yılından çokça sayılardan oluşan yaklaşık 65 dergi.Oldukça eksik sayı tamamlanacak.İçlerinde ansiklopedi ve ekleri olan sayılarda var umarım Murtaza üstad komple tarar dergileri.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok kıymetli Mister No üstadımıza katkıları için ne kadar teşekkür etsek azdır.
Çocuk dergisi gibi eşi bulunmaz yayınların tamamlanması için yaptığınız bu değerli katkı asla unutulamaz.
Yine sevgili üstadımız dost insan sevgili Murtaza beyin yoğun emek ve çalışmaları bizlere katkıları çizgi dünyasına katkıları o kadar büyük ki.
İyi ki varsınız değerli dostlar iyi ki varsınız.
Hakkınız ödenemez biliyorum ama hepinize çok değer veriyoruz emin olun.

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
335
Indiana Jones'un hazine sandığı benzetmesi çok yerinde olmuş :) Indy ve Sallah gibi ekip olmuşsunuz :) İkinize de çok teşekkürler :)

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Bu yağmurun başlangıcını gördüm sonunda.

Çok kıymetli Mister No üstadımıza katkıları için ne kadar teşekkür etsek azdır.
Çocuk dergisi gibi eşi bulunmaz yayınların tamamlanması için yaptığınız bu değerli katkı asla unutulamaz.
Yine sevgili üstadımız dost insan sevgili Murtaza beyin yoğun emek ve çalışmaları bizlere katkıları çizgi dünyasına katkıları o kadar büyük ki.
İyi ki varsınız değerli dostlar iyi ki varsınız.
Hakkınız ödenemez biliyorum ama hepinize çok değer veriyoruz emin olun.

Abolardis çok güzel ifade etmiş. Bir şey ekleyemem bile buna.
MisterNo, Murtaza, Abolardis, Milliyet Çocukların tamamlanması için yaptığınız bu katkılara sonsuz teşekkürler.