CONAN-Alfa-sayı-4 ( 1 Mart 2001 )

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,725
fYbGMU.jpg

Saygılarımla.​

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,525
Ankara
Enteresan bir kitap. Kapaktan Conan olduğu anlaşılıyor, ama Kitabın ismi Conan değil, Alfa. Elimdeki Alfa külliyatına bakınca da bir yere yerleştiremedim bunu.
Murtaza üstat bilgimizi sınıyor her halde :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,641
İzmir
Enteresan bir kitap. Kapaktan Conan olduğu anlaşılıyor, ama Kitabın ismi Conan değil, Alfa. Elimdeki Alfa külliyatına bakınca da bir yere yerleştiremedim bunu.
Murtaza üstat bilgimizi sınıyor her halde :D

Rahmetli Ali Recan 2001'de Alfa Çizgi Roman Dergisi isminde Conan'ın Belit ile olan maceralarını topladığı 12 sayılık bir seri yayımlamıştı.

Tamamlanmış seri olarak forumda mevcut:
http://www.cizgidiyari.com/forum/al...kralicesi-serisi-sirali-liste-tamamlandi.html

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Harika bir kapak resmi.GDO lu olduğu anlaşılan Stigya üretimi olduğu belli nevi şahsına münhasır bir türün yine adem kızı bir vatan evladına haksız yere cinsel ve de şiddetsel saldırısına kendisini müdaafa edememesinin manalı temsili resmi şeklinde tezahür eden atlatılması gereken badirelerin içrek izahı.Zavallı yavrucak bedbaht ,kurtarıcı bekliyor.Esareti bende derin acılar uyandırıyor.:)Çok teşekkür ederim üstadım.Bu Conan'ın hizmetleri ödenmez çok insan hayatı kurtardı. Çok hizmetler yaptı.Sağolsun varolsun Crom ve Mitra onu korusun ve kollasın.Başına kaza bela gelmesin.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,525
Ankara