Murtaza Kuşkuş Bölümü Hakkında

Murtaza Kuşkuş Bölümü Hakkında

Murtaza Kuşkuş

Like Tree283Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09.Haziran.2018, 16:00   #1
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Standart Murtaza Kuşkuş Bölümü Hakkında
Sevgili fedakar dostum Murtaza son yıllarda Haluk abinin misyonunu tek başına ele alıp her alanda özellikle de mizah bölümünde yaklaşık 2300 küsur paylaşım yaptı...
Yalnızca dergi, kitap paylaşımı olarak sanırım en büyük sayı budur.
Bizde yönetim olarak Murtaz KUŞKUŞ adına özel bir konu başlığı açıp tüm paylaşımlarını tek bir çatı altında toplamaya karar verdik.
Zaman içersinde listeleri de yapılıp konulara ulaşmak kolaylaştırılacaktır.
Geçmişten, günümüzden geleceğe bu büyük özveri umarım hak ettiği değeri bulur.
Teşekkürler sevgili Murtaza.
Uzun ömürler dilerim.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2018, 19:39   #2
Kıdemli Üye

sülük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
sülük is on a distinguished road
2300 küsur paylaşım. binlerce teşekkürler hocam, benden yaşça büyük olduğunuzu tahmin ediyorum ve saygıyla ellerinizden öpüyorum.ellerinize,gözleriniz e,emeğinize sağlık.
sülük isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2018, 19:50   #3
Yönetici

murtaza5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 456147
•Rep Seviyesi :
murtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond reputemurtaza5 has a reputation beyond repute
YAŞADIGIMIZI YAŞAMAYANLAR,VERDİGİMİZ DESTANI ANLIYAMAZ.
Üniversite yıllarında boynu bükük çizgi romanlara bakardım,
bir gün gelecek bu kitapların hepsi benim olacak derdim.
O gün hiç gelmedi.
Ta ki 2009 yılında tesadüfen Çizgi Diyarıyla tanışana dek.
Birbirini tanımayan insanlar,
SİYASETDEN VE TİCARETDEN UZAK,
hiç bir karşılık beklemeden paylaşım yapıyor.
İnanmak imkansızdı.
Bir avuç gönüllü DESTAN yazıyordu.
Hiç bir karşılık beklemeden kitaplarımı yolladım.
Acemice taramaya ve yayınlamaya başladım.
Ta ki Haluk abinin vefadına kadar.
Elim kolum tutmaz oldu,çok üzüldüm.
Sevgili adminimin uyarıyla paylaşımlara devam ediyorum.
Şubat ayında iş nedeniyle Ankara ya gitmişdim.
Haluk abinin mezarını ziyaret etdim.
Çok duygulandım,çoçuklar gibi hüngür hüngür agladım.

HALUK ABİ,senin başında taş,
bizim gözümüzde yaş,
HALUK ABİ,sen borcunu ödedin,
sıra bizde gardaş.
Alt 09.Haziran.2018, 20:04   #4
Süper Üye

Murat21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20052
•Rep Seviyesi :
Murat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond reputeMurat21 has a reputation beyond repute
Mizah dergilerini taramak kolay değil

Buna rağmen hiçbir karşılık beklemeden ne kadar çok şeyin bizlere verilmiş olduğunu görüyoruz

Siteyi açar açmaz "Bakalım bugünkü Gırgır, Leman vb. mizah dergileri gelmiş mi?" diye, ilk sizin yağmur gibi paylaşımlarınızı arıyor gözler

Gerçekten hakkınız ödenmez.

Bu kadar emek veren güzel insanlara gönülden teşekkürler
Böyle değerli çalışmaların kıymetini bilmek lazım.

Baltimora, murtaza5, savok ve 8 kişi bunu beğendi.
Murat21 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2018, 21:30   #5
Süper Üye

Üsküdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 60
•Rep Seviyesi :
Üsküdar will become famous soon enough
Büyük bir emek,sabır ve özveriyle sayısız paylaşım yapan sayın Murtaza Kuşkuş a ne kadar teşekkür etsek azdır,emeğine yüreğine sağlık
Baltimora, murtaza5, savok ve 7 kişi bunu beğendi.
Üsküdar isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2018, 22:05   #6
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Murtaza üstadım foruma ve biz çizgi dostlarına emeklerinizi ve katkılarınızı anlatmaya sözler yetmez. O nedenle kuru bir teşekkürü kabul ediniz..
Baltimora, murtaza5, savok ve 8 kişi bunu beğendi.
Alt 09.Haziran.2018, 22:35   #7
Yönetici

Baltimora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 214257
•Rep Seviyesi :
Baltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond reputeBaltimora has a reputation beyond repute
Sevgili Murtaza abi,
hakkınız asla ödenmez. Zira sizlerin gösterdiği onca emek sayesinde çocukken okuduğum ya da okuma fırsatı bulamadığım bir çok dergiyi okuma fırsatım oldu.. Ve inanın ki sayenizde tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu ettiniz beni. Her şey için size tekrardan çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.. İyi ki buradasınız..

Baltimora isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2018, 23:21   #8
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1222482
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Tebrik ederim, geç bile kalmışız.
Uzun ve sağlıklı ömrünüz olsun, bol bol paylaşın.
Alt 09.Haziran.2018, 23:40   #9
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1640905
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Dile bile kolay değil bu kadar paylaşım.
İnanılmaz bir emek, ama sonucunda
müthiş bir arşiv oluşuyor. Emeklerin,
o güzel, paylaşımcı yüreğin ve dostluğun
için teşekkürler Murtaza üstadım.
Alt 09.Haziran.2018, 23:59   #10
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 116057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Murtaza bey ömrünüz uzun olsun. Başınız uykudan gayrı yastığa değmesin.
Sinan Atik isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil