Antalya Sancak Buluşması

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,035
317,839
Herkese selamlar. Hava fena değildi. Biz de kalabalık :) bir grup arkadaşla piknik alanında buluştuk. Site yöneticilerinin, hadon'un ve çok özlediğimiz daltas abimizin kulaklarını çınlattık. Sohbet ederek memleketi kurtardık:) Sizlerin de aramızda olmanızı temenni ederek çaylarımızı yudumladık. Antalya'ya yolu düşen tüm çizgidiyarı sevenlerini bekleriz efendim. Özellikle Antalya'daki çizgi roman sever arkadaşlarla tanışıp sohbet etmeyi isteriz.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Antalya'da var bir şeyler, sazı eline alan aşık kesiliyor. Murtaza5 abimiz de güzel bir giriş yaparak sunumunu gerçekleştirmiş. Daha uzun yazsaydı da okusaydık. Tıpkı Hadon üstadımız gibi... Sahi, Hadon üstad ortalarda görünmüyor, umarım her şey yolundadır.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Olağanüstü bir gün yaşanıyor Diyarda
Ginobili'nin şahane Genç Kız Kalbi'nin inişi pek yavaş gidiyor, şöyle son konulara bir bakayım dedim
Kaptan Bakunin tam 5 Taar paylaşmış, indirilecekler arasında sıraya aldım
Derken Kılıçbey'in Volverine'si, oda sıraya
Raven'in paylaştığı Karaoğlan filmi izlenmek üzere sırada
Daha alttaki konulara bakmaya sıra gelmedi

Gözlerim faltaşı gibi açıldı
Murtaza5 dostumun açtığı Antalya buluşması
Allah! diye bastım çığlığı
Ne zamandır görmemiştim dostları, ilaç gibi geldi

Murtaza bey dostumun zaten hafif göbeği vardı da, sevgili Hakan Sait de hafiften göbek salmış gibi:)
Sanki Murtaza beyin suçu bu
O sucuklar, köftelerle beslersen
Yanında da Efes Harabeleri:)
Yakışır dostuma

Daltas dostumuz da olsaydı keşke o karelerde
Hadon Kastamonu'ya göç edeli çok az görür olduk, ama kulakları çınlamıştır

Antalya'dan sık haber verin dostlar, sizi özlüyoruz
Selamlar, sevgiler, saygılar...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Resimleri görünce çok sevindim.
Antalya çıkarması mı yapsak.
Havalar bir ısınsın Çizgi Diyarı tüm sancaklara teftişe çıkacak.:D
Dostları daha sık görmek dileğiyle.
Selamlar,sevgiler.

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,626
Antalya
Sağ olsun, Murtaza kardeşim ile birlikte güzel bir gün geçirdik. Temiz hava ve köfteler iyi geldi bugün :) Haluk ağabeyim doğru tespitde bulundu, hafiften göbek durumu var. Murtaza bir kaç kilo verdi, onları ben aldım galiba :) Yalnız iki kişi garip kaldık; burada bir kaç çizgi roman sever arkadaş daha bize katılsa keşke.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,646
Kasımpaşa
Bir gün emekli olursam, haluk abimi de kandırıp çizgi roman yolculuğu yapacağım, Tüm Türkiye'yi sahafların, çizgi romancıların peşinde koşacağım.. Belki Nihat'ı da alırım... Zeki'de gelir.. Şerif'i de götürürüm..Başka kim isterse onu da yanımıza alırım... Sonra ver elini antalya... Savaş beyin gündüz düşleri... Sizleri görmek güzel be Murteza dostum, afiyetler olsun. Sevgilerimle..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Fotoğrafta da olsa dostları görmek güzel.
Umarım en yakın zamanda biraraya gelme
imkanımız da olur.
Dostlara selamlar, sevgiler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Artvinden Antalya'ya selamlar. Dostları görmek güzel.

Adminin düşlediğini bende çok düşlerim, hani derim ya, cebimde param, yarın işe gitme derdi olmadan, Türkiyedeki sahafları gezip çizgileri toplamak, o aradada her gittiğin yerdeki dostlarla sıcak sohbetler yapmak, ne güzel olurdu bu ya.. Gene çokmu daldık.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Resimleri görünce çok sevindim.
Antalya çıkarması mı yapsak.
Havalar bir ısınsın Çizgi Diyarı tüm sancaklara teftişe çıkacak.:D
Dostları daha sık görmek dileğiyle.
Selamlar,sevgiler.

Zeki abi, sen Denizlili, ben Ödemişli, bir türlü bir araya gelemedik. Bir sonraki buluşmalarda siz büyüklerimizi de İzmir'de aramızda görmekten memnun oluruz.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Dostlarımı gerçekten çok özledim.

TTNet, 80 daireye semte hizmet verecek küçük bir cihazı temin edip bağlayamadığı için neredeyse bir yıldır İnternetten uzak kaldım. Bu paylaşımdan haberim olduğu halde, ancak bugün bakabildim.

3 ay içinde hep birlikte Kastamonu'dan yapacağımız sunumu heyecanla bekliyorum. Unutmayın, söz verdiniz. :)