1OO BİN LİKE ve BİR MİLYON TIK için teşekkür ederim.(en az 10 katı)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,111
Bazen isyan ettiysem,
Hakkım değil mi?
Bu dünyada gülmek için
ÖLMEK Mİ GEREKLİ?

Sitemizde LİKE mecbur degildir,
Severek, yürekten verdiginiz LİKE'LAR ile
100 bini devirdim.
Nice yüzbinlere.

Zor şartlarda maddi ve manevi fedakarlıklar yaparak,
Hiçbir kimseden,
Hiçbir şey beklemeden,
KARŞILIKSIZ,
önce ÇİZGİ DİYARINA,
sonra GELECEK NESİLLERE,
ESERLER BIRAKMANIN MÜCADELESİNİ VERİYORUM.
Saygılarımla.​

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,080
İzmir
Mücadelenize destek olacağını bilsem milyonlarca "tık" , yüzbinlerce "like" vermek isterdim. Sağolun üstadım..

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,328
Emekleriniz ve tüm değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler.. Çizgidiyarı ailesi içinde iyi ki siz ve sizin gibi abilerimiz var.. sağolun varolun..

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Sizin gibi büyük bir değerin kıymetini bilmemek ne mümkün.
Kadir kıymet bilmek sözü tam bu durumu izah eder.
Eserleriniz için minnettarız.
Belediye Başkanı olsaydım emin olun isminizi ölümsüzleştirirdim.
Üstadımız Profesör ün yolunda gelecek nesiller için verdiğiniz inanılmaz mücadele için çok teşekkür ederim.
Koca yürekli ,dost insan Murtaza beyin mübarek alnından öpüyorum.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Ellerinize emeğinize sağlık abi, içtenliğiniz için de çok teşekkürler.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Çizgi diyarı ve biz kullanıcılar için yaptıkların takdire şayan üstadım hakkını ödeyemeyiz bilakis bizler sana minnettarız.Bundan sonra da sağlıklı ve paylaşım dolu günler dileriz çok teşekkürler,iyi ki varsın.

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Saygılar bizden üstadım, yaptığın onca şeye rağmen bizleri idare ediyorsun.
Nakarattan giderek like ve teşekkür etmekle kalıyoruz.Hakkını helal et.
Her şey gönlünce olsun.

siyahmurat

Aktif Üye
22 Eyl 2011
294
752
O kadar güzel dergiler okuttunuz ki bizlere, ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağolun, varolun.

bigmaster

Onursal Üye
21 May 2010
356
1,844
Murtaza Bey inanılmaz azimle yaptığını paylaşımlar takdire şayan.Tüm diyar üyeleri ne kadar teşekkür etsek like versek te hakkınız ödenmez. TEŞEKKÜRLER

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
Üstadım, siz bir dijital paylaşım virtüözüsünüz. Vermiş olduğunuz emekler için size minnettarız. Sağolun, varolun.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Burada teşekkürü hakeden bizler değil, yüzbinlerce, milyonlarca kez sizsiniz Murtaza bey. Sayenizde hayal bile edilemeyecek bir digital arşiv oluşuyor. Bizim like'larımız sizin hakkınızı ödeyemez.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Canı gönülden yaptığın müthiş paylaşımlar için asıl biz sana minnettarız, Murtaza abi. Sağ ol, var ol. Ellerin dert görmesin.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Asıl biz teşekkür ederiz üstad. Sağlıklı ve huzurlu ömürler dilerim, eline sağlık...

Coskun

Kıdemli Üye
20 Haz 2015
160
583
İstanbul
Murtaza Abi yaptığın şey çok like toplamaktan ziyade, gelecek nesillere dijital birşeyler bırakmanın endişesidir. Bu yolda sana verilen like'lar feda olsun. :) Motivasyonunu inşallah kaybetmezsin sevgili Abim.

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
335
Uzun zamandır üyeyim ama görece kısa bir süredir sitenin fedakar üyelerinin paylaşımlarını takip ediyorum. Her biriniz eli sıkılacak insanlarsınız. Hepinize her paylaşımınızla içten ve sessiz teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Üstadım, size de kendi başlığınız altında uğraştığınız, taradığınız, emek verdiğiniz her paylaşım için tekrar teşekkürler...

fosil

Süper Üye
7 Ara 2015
1,183
3,521
Bilecik
Beğen tuşuna basmak yahut bir kaç kelimeden oluşan ifadelerle teşekkür etmek emeğinizin karşılığı olamaz, ancak elimizden gelen sadece bu, sağ olun var olun.

kusto

Kıdemli Üye
15 Nis 2009
161
376
Ellerine sağlık Murtaza bey. Sayenizde tabi ki diğer paylaşımcı arkadaşları da unutmadan tarihi eski fakat benim için yeni birçok dergi, çizgi roman vb. kitap edindim. Size ve sizin özelinizde diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. Çok hakkınız geçti, hakkınızı helal edin.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili Murtaza ağabey,
senin diyarımıza verdiğin katkıları göz önünde bulundurduğumuzda,
sana şükran duygularımı nasıl ifade edebileceğimi inan bilmiyorum. Sayende rüyalarımı süsleyen hatta bazılarını rüyalarımda bile göremeyeceğim, bana çocukluğumu hatırlatan bir çok dergiyi bazen ilk kez, bazen de çok uzun yıllar sonra tekrar okuma fırsatına eriştim. Her bir paylaşımın için çok teşekkür ederim canım abim.
Bir insan bu kadar mı paylaşımcı,
bu kadar mı özverili,
bu kadar mı çalışkan,
bu kadar mı erdemli,
bu kadar mı altın yürekli,
bu kadar mı yardımsever olur..
İyi ki varsın! İyi ki buradasın! İyi ki ağabeyimizsin!
Daha nice 1000'lerce paylaşımlar...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
An itibariyle 5.948 mesaj atmışsın. Hem de bunun ekseri çoğunluğu paylaşım amaçlı mesajlar. Ne şanslıyım ki seninle aynı dönemde bu diyardayım. Allah sağlıklı ve uzun bir ömür versin sana.