Antalya Hasret Toplantısı..

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,929
İnsanın içinde hissettiği onlarca duygunun arasında en çaresizi gibi görünür özlemek…
Ruhunun derinlerinden gelen bir histir ve ne yaparsanız yapın boşluğu hiç geçmez zannedersiniz.
Biraz da acıtır aslında ve bu acı insanı olgunlaştırır.…
Öylesine ağzınızdan dökülüveren özlem sözleri duygularınızın en güzel tercümanı olur…

DALTAS (DÜNDAR ABİ) ve HADON (ADİL) çok özlemişdik.

Sevgi içten gelir, kişinin yüreğinin en derinlerinden seslenir insanlara.
Dünyada en değer verdiğiniz varlık ya da arkadaşınız varsa bir kuş kanadı gibi çırpınır durur yüreğinizde.

PubvhB.jpg

Severken anlamıyoruz değeri,
gidince biliyoruz kıymeti,
hasret elde öğrendim sevgiyi,
gurbet ellerde anladım değerini!

sjT4cM.jpg

DALTAS (DÜNDAR ABİMİZ) ,ÇİZGİ DİYARI SENİ ÇOK SEVİYOR.

c1V2fq.jpg

DALTAS abimiz.ATATÜRKün önünde kimse duramaz uyarısıyla böyle oturduk.

Masadaki TEKSAS ve TOMMİKS sohbetimize katılıyordu,harika sohbetler oldu.
Soldan Saga-Gazeteci Hasan Saraç,Daltas(Dündar Abimiz),Adil(Hadon)sapkalı ve Hakan Sait.

Sitemiz admini SAVOK(SAVAŞ BEY) ve ERTUGRUL(ZEKİ BEY)
telefonla katılarak özlem giderdi.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Özledim abi ya sizleri.

sayın daltas'a ve hadon'a ayrıca selamlar.

Seviyorum hepinizi, resminizi olsun gördüm ya şimdilik yeter bana.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Benim çok saygı duyduğum ,takdir ettiğim Antalya'nın güzide insanlarına sevgilerimle.
Güzel bir toplantı ,hoş bir buluşma olmuş.
Değerli katılımcılara çok teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Antalyanın en güzel zamanları...
Eksikleriyle beraber Antalyanın en güzel insanları bir araya gelmişler.
Muhabbetiniz bol olsun,selamlar...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Allah muhabbetinizi daim kılsın...okuduğumuz yüzlerce eserde sizin emeğiniz ve göz nurunuz var..hepinize gönülden teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Akdeniz sancağına, sancak beyine ve tüm dostlara selamlar...
Muhteşem adamlarsınız..
Bir gün hep birlikte olmak dileğiyle...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Ne güzel bir çay bahçesiymiş o öyle.
Tabii Antalya da ne güzel olmuştur
şimdi, tam zamanında buluşmuş
üstatlar. O güzel muhabbete bir
gün katılmak dileği ile... Değerli
dostlarımıza çok çok selamlar
sevgi ve saygılar buradan.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Selamlar,güzel Antalya'nın güzel insanları.Keşke tüm çizgidiyarı dostları ile hep beraber o şahane masada olabilseydik.Ama inanın fotoğrafı gördükten sonra ruhumuz oradaydı.İzmir'den sonsuz sevgi ve selamlarımla.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Ömrümün 3 koca yılını geçirdiğim bu güzel ve mümtaz şehirdeki bütün hemşehrilere başta murtaza usta olmak üzere selam, hörmet ve muhabbet olsun.. Allah neşenizi ve gönlünüzü daim etsin dostlar..

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Murtaza hocam organize etmiş... Eh kesin şahane muhabbetler dönmüştür. 2 ay sonra tatile geliyoruz Antalya'ya. Bir punduna getirip...

Dikkatinizi çekerim dostlar, muhabbetler ufak ufak şehirlerarası olmaya başladı. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep... Bir Kocaeli yok! Onu da yapacağız bir gün inanıyorum...

Selamlar
Lami

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Güzel insanlar toplanmış, kesinliklikle de çok güzel sohbetler geçmiştir orada.
Selamlar, Saygılar...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Çizgi Diyarı'nın Antalya'daki çekirdek kadrosunu ilk resimde görüyorsunuz.
(Yüreğimizde barınan dostlar eksiğimiz, göbeklerimize yığdıklarımız ise fazlalıklarımız.)

Her yıl zorunlu olarak bir, iki kez gidiyorum Antalya'ya. Her seferinde, olabildiğince toplanmaya çalışıyoruz ama tam kadro bir araya gelmek her zaman mümkün olmuyor. Bu kez çeteyi eksiksiz toplanmış görmek hepimizi mutlu etti. Murtaza abi, "Hele bir tekmil verelim de toplantımız resmiyet kazansın!" deyince, teknolojinin yardımıyla, Savok ve Ertuğrul dostlar da aramıza katıldı. İki yöneticimiz samimi duygularını ekleyerek tescil ettiler Antalya Sancağı Buluşmasını.

Mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Yazılanların içtenliğini biliyoruz çünkü diğer şehirlerdeki toplantı resimlerine bakıp, kendimizi aynı ortamda hissetmek bizim de hoşumuza gidiyor.

İnşallah, yıllardır konuşulan genel toplantı bir an önce yapılır da katılabilen tüm dostlarla birkaç gün birlikte oluruz. Böyle bir toplantı için ben, dört mevsimde de harika toplantı olanakları sunan Kastamonu'yu 1.Aday Şehir olarak öneriyorum. :)

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Genel toplantının İstanbulda olması benim şahsi fikrim ama, genede üstatlar ve adminler ne derse uyacağız İnşallah.. :24: