"ASLAN YÜREKLİLER" (Galatasaray Tribün Tarihi) kitabı için Baltimora'ya teşekkürler..

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,120
Sayın Baltimora üstadım,

"ASLAN YÜREKLİLER / Galatasaray Tribün Tarihi" kitabını yolladı.
Teşekkür ederim.

49400196502_e86fda88eb_o_d.png

49400266962_fbc4996374_c_d.jpg

En kısa zamanda tarayıp, paylaşarak,
önce ÇİZGİ DİYARI'na,
sonra GALATASARAY camiasına,
daha sonra gelecek nesillere hediye ederek,
dijital ortamda ölümsüzleşecek.

TARAMA YAPMAK İSTİYORUM; ESERLERİ YOLLARSANIZ EN KISA ZAMANDA TARAR VE SİZE İADE EDERİM. BÖYLECE RAFLARINIZDA BULUNAN ESERLER ÖLÜMSÜZLEŞMİŞ OLUR.
"YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR!"

yHpYtR.jpg

Saygılarımla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Hayatımın belirli bir döneminde ciddi anlamda tribünde bulundum ve bu sürede çok güzel insanlarla tanışıp hala görüştüğüm dostluklar edindim. Nasıl ki futbol sadece futbol olmayıp hakkında ciltlerce kitap yazılacak bir konuysa, tribün kültürü de hakkında ciltlerce kitap yazılacak bir konudur. Bahsi geçen kitaptaki bir çok kişi ile oturup kalkmışlığım, deplasman yapmışlığım, pankart asmışlığım, sabahlamışlığım ve daha pek çok şeyi paylaşmışlığım vardır. Kitabın yazarı Sevgili Orhan abim de, Galatasaray tribününün efsane bestelerinin sahibi çok güzel bir insandır. Bu kitabı yaklaşık 10 yıllık titiz bir çalışmayla hazırladı. Kitap artık satıştan kaldırıldığı ve artık sahaflar dışında hiç bir yerde bulunma ihtimali olmadığı için, sitemizde yayınlanmasını uygun gördüm. Gene de kendisini bu konu hakkında bilgilendirdim. Bu arada kitabı okurken, beni yakinen tanıyanlar belki bir yerlerde bana da rastlayabilir... Belli mi olur? :) Paylaşım için şimdiden çok teşekkür ederim Sevgili Murtaza abim..

Son düzenleme: