Phantom: Walks Ghost(2009)0-12

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
bnbjwfgitssq3wkcs.jpg

Phantom - Walks Ghost (2009) # 0-12
İngilizce | 172 sayfa | PDF | ISBN-13: 978-1933076096 | 209,30 MB

Aytaşı 10. Yıldönümü kutlamaları bize katılın! Yeni baskı: Bu TPB satıldı bu yeniden basılacaktır sadece zaman olacak! Efsanevi gazete şerit kahraman burada çizgi roman onun muzaffer dönüş yapıyor! Pahntom: "Ghost Kim Walks" Die Can't Man "48 sayfa maceralarını rollicking Thrill üç! "Ghost Killers", "Singh Web" ve tükendi "Bangalla hazinelerini": Bu aksiyon dolu hacmi ilk üç grafik roman içerir! Artı, ekstra özellikleri şunlardır: pin-up, skeçler, ve yazar / sanatçı yorumu parça! kadar katil hat size getirdiği bu ALL: Ben Raab ("Green Lantern", "Human Race"), Fernando Blanco ("Fallen Angel"), Paul Mounts ("aranan"), Mike Collins ("Transformers" ) ve Ken Wolak ("Kolçak")! O Aytaşı "Phantom" kapsayan bir kapak galeri ve Doug Klauba tarafından yepyeni bir kapak resmi içerir!

Download (full):
(2009). part1.rar.html
(2009). part2.rar.html
(2009). part3.rar.html

Download (Fileserve):

Download (Filesonic):
Phantom - Ghost Kim Walks (2009) part1.rar.
Phantom - Ghost Kim Walks (2009) part2.rar.
Phantom - Ghost Kim Walks (2009) part3.rar.

serapalper

Yeni Üye
5 Eki 2010
1
0
kardeş bu çizgiromanları okuyabilmek için bu programların hepsini bilgisayara indirmekmi gerekiyor?gerçekten bilmiyorum cahilliğime verin lütfen..:rolleyes:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
kardeş bu çizgiromanları okuyabilmek için bu programların hepsini bilgisayara indirmekmi gerekiyor?gerçekten bilmiyorum cahilliğime verin lütfen..:rolleyes:

sevgili kardeşim bu seri 3 parttan oluşuyor seçtiğin sitedeki 3 partı indir aynı klasöre indir forumumuzda mevcut okuma programları var onlardan birini pc ye yükle sakın yapamadım diye vazgeçme biz yardımcı oluruz takıldığın yerde biz buradayız..:)